Stremio indir 4.4.25

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz dizi, film ve video izleme platformu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  88,3 MB
  Sürüm:
  4.4.25
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Stremio
  Stremio, video içeriklerinin toplandığı bir programdır. Sahip olduğunuz herhangi bir cihazdaki her tür kaynaktan video keşfedebilir, düzenleyebilir ve izleyebilirsiniz. Stremio programını kullanarak filmler, TV programları, diziler, canlı televizyon kanalları veya YouTube ve Twitch gibi web kanallarının tümünü Stremio programında bulabilirsiniz. Hangi filmleri, dizileri veya videoları tamamlamadığınızı görebilir ve onları izlemeye devam edebilirsiniz. Yeni bölümler ve sürümler için bildirim almak ve görüntüleme alışkanlıklarına göre önerilere programın ana ekranı üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Stremio programını indirmek ücretsizdir.
  2. Stremio, Android, IOS ve PC platformları üzerinden eş zamanlı olarak kullanılabilir.
  3. Stremio üzerinden izlediğiniz dizi, film veya herhangi bir videoyu kapatıp tekrar açtığınızda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
  4. Stremio programının sahip olduğu kullanışlı arayüz sayesinde programı kullanmak çok kolaydır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Stremio programı üzerinden herhangi bir dizi veya filmi izleyebilmeniz için bilgisayarınıza ekstra eklenti yüklemeniz gerekmektedir.

  Stremio Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Stremio indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Stremio kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Stremio Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Stremio kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencereyi Stremio kurulumu tamamlanana kadar kapatmayın.

   s1.png

  2. Stremio kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Stremio programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s2.png

  Stremio Nasıl Kullanılır?

  1. Stremio kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Programa giriş yaptıktan sonra Facebook hesabınız ile giriş yapabilir veya yeni bir üyelik alabilirsiniz. İzlediğiniz filmlere, dizilere ve videolara kaldığınız yerden devam edebilmeniz için Stremio programını kesinlikle giriş yaparak kullanmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Stremio hesabınız bulunmuyorsa sadece mail adresiniz ve şifreniz ile yeni üyelik alabilirsiniz.

   s3.jpeg

  2. Üyeliğiniz ile Stremio programına giriş yaptıktan sonra otomatik olarak Board menüsü üzerine yönlendirileceksiniz. Bu menü üzerinden Stremio platformu üzerindeki popüler dizi ve filmleri görüntüleyebilirsiniz.

   s4.jpeg

  3. Discover bölümüne giriş yaparak yeni çıkan dizi ve filmleri görüntüleyebilir ayrıca yukarıda bulunan arama bölümüne istediğiniz kelimeyi yazarak dizi, film ve video araması gerçekleştirebilirsiniz. Liste üzerinde yer alan dizi veya filmin resmine tıklayarak daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

   s5.jpeg
Facebook yorumları