StrongRecovery 3.9.3.8

Bilgisayarınızdaki sabit disklerden veya taşınabilir disklerden veri kurtarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,4 MB
  Sürüm:
  3.9.3.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  StrongRecovery
  StrongRecovery, bilgisayarınıza bağlı olan bellek kartlarından, taşınabilir sürücülerden ve bilgisayarınızdaki sabit disklerden kolayca veri kurtarmanızı sağlayan basit ve güvenilir bir programdır. StrongRecovery programının arayüzü kurtarma işlemini olabildiğince konforlu hale getirmeyi amaçlamaktadır. Analiz edilecek sürücüyü seçmek, kurtarılabilir dosyaları görüntülemek, içeriği geri yüklemek ve kurtarma işlemini başlatmak için gerekli tüm adımlar boyunca size rehberlik eder. Kullanıcılar mevcut kurtarma oturumunu kaydedebilir ve işlemi daha sonra yeniden yükleyebilirler. Verilerin üzerine yazılması veya kaybedilmesi nedeniyle, taranmış sürücüde dosyalar oluşturmamanız veya değiştirilmemeniz önerilir. Disk biçimlendirmesi sırasında bir sabit sürücü arızası ya da önemli verilerinizi kaybetmiş olsanız da, StrongRecovery bu dosyaların geri yüklenmesini sağlayabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. StrongRecovery indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. StrongRecovery programı, birbirinden farklı formatlara sahip olan dosyaları dahi kurtarmanıza yardımcı olur.
  3. StrongRecovery programını kullanarak gerçekleştireceğiniz veri kurtarma işlemleri çok hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. StrongRecovery programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  StrongRecovery Nasıl İndirilir?

  PC’ye StrongRecovery indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından Bilgisayara StrongRecovery indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  StrongRecovery Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara StrongRecovery kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. StrongRecovery kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. StrongRecovery kurulumunun ikinci aşamasında ise “Browse…” butonuna tıklayarak programın dosyalarının depolanacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   s2.PNG

  3. PC’ye StrongRecovery kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   s3.PNG

  StrongRecovery Nasıl Kullanılır?

  1. StrongRecovery programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. StrongRecovery programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden bilgisayarınızdaki tüm sabit diskleri, taşınabilir diskleri ve bellek kartlarını görüntüleyebilirsiniz. Açılan pencere üzerinden veri kaybı yaşadığınız diski seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s4.PNG

  2. Veri kaybı yaşadığınız diski seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde o diskten en son silinen dosyaları kırmızı yazılı olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s5.PNG

  3. StrongRecovery programını kullanarak veri kurtarma işlemi gerçekleştirmek için diskten silinen veriyi seçin ve ardından “Recover” seçeneğine tıklayarak veri kurtarma işlemini başlatın. Veri kurtarma işlemi tamamlanana kadar StrongRecovery programını kapatmamaya özen gösterin. StrongRecovery programını kullanarak kurtaracağınız veriler, sizin seçeceğiniz bir disk alanına kaydedilecektir.

   s6.png
Facebook yorumları