Super Cleaner indir (Android) 2.4.10

Android cihazlarınızda bulunan gereksiz dosyaları temizlemenize yarayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  20 MB
  Sürüm:
  2.4.10
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Hawk App
  Super Cleaner, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gereksiz dosyaları temizlemenize yarayan ücretsiz bir uygulamadır. Super Cleaner uygulamasını indirerek cihazınız üzerindeki gereksiz dosyaların temizleme işlemini gerçekleştirerek hem cihazınızın depolama alanının arttırılmasını hem de cihazınızın yavaşlamasını önleyebilirsiniz. Super Cleaner uygulaması üzerinde yer alan cihaz hızlandırma özelliği sayesinde de cihazınızın arka planında çalışarak bataryasının hızlı tükenmesine neden olan uygulamaları kullanmadığınız zaman uyku moduna alınmasını sağlayarak bataryanızın ömrünü uzatabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Super Cleaner uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Super Cleaner
  uygulamasını kullanarak cihazınızın üzerinde yer alan gereksiz dosyaları temizleyerek cihazınızın depolama alanını ücretsiz olarak arttırabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Super Cleaner uygulaması eski android sürümüne sahip olan bazı cihazlar için uyumlu değildir.
  2- Super Cleaner uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamların kaldırılması için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Super Cleaner nasıl yüklenir?

  Super Cleaner indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Super Cleaner indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store açılacaktır. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Super Cleaner nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Super Cleaner uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  Super Cleaner nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Super Cleaner uygulamasını çalıştırın. Super Cleaner uygulaması otomatik olarak cihazınız üzerinde optimize işlemini gerçekleştirecektir. Cihazınız üzerinde herhangi bir gereksiz dosya veya cihazınızı yavaşlatan uygulama varsa direkt olarak bildirim ile size gösterilecektir.

  c1.png

  Super Cleaner uygulaması üzerinde yer alan Junk Cleaner (Atık Dosya Temizleme) özelliği sayesinde cihazınız üzerinde GB’lara varan gereksiz dosyaların temizleme işlemini gerçekleştirerek cihazınızın depolama alanını arttırabilirsiniz.

  c2.png

  Uygulama üzerinde bulunan Antivirüs özelliği Super Cleaner uygulamasının cihazınıza kurulmasının hemen ardından devreye girecektir. Cihazınıza dışarıdan gelebilecek olan tehditler canlı olarak takip edilerek karantinaya alınacaktır. Böylelikle cihazınız sürekli olarak koruma altında olacaktır.

  c3.png

  CPU Cooler (Cihaz Soğutma) özelliği sayesinde cihazınızın yavaşlamasına neden arka planda çalışan bazı uygulamaların kapatılarak cihazınızın soğutulmasını ve hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

  c4.png
Facebook yorumları