SuperVPN (Android) indir 2.1.0

Android cihazlarınız için ücretsiz ve hızlı VPN uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4,1 MB
  Sürüm:
  2.1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SuperSoftTech
  SuperVPN uygulaması, akıllı telefonunuz üzerinden kullanabileceğiniz ücretsiz bir VPN uygulamasıdır. VPN nedir diyenler için kısaca: İnternete başka bir IP adresi üzerinden bağlanmanızı sağlayan hizmettir. Örneğin: Yaşadığınız ülkede girişi yasaklı olan bir websitesine VPN kullanarak giriş yapabilirsiniz. SuperVPN, Google Play Store üzerinde bulunan en hızlı ve en kullanışlı olan VPN uygulamaları arasında geliyor. SuperVPN Android sağladığı 5 farklı lokasyon sayesinde internet üzerinde yaşadığınız ülkede bulunan yasaklı sitelere akıllı telefonunuz üzerinden ücretsiz olarak erişmenizi sağlıyor.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- SuperVPN uygulaması ücretsizdir.

  2- Kolay arayüzü sayesinde kullanımı çok kolaydır.

  3- SuperVPN, Google Play Store üzerindeki en iyi VPN uygulamaları arasında yer almaktadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Uygulamanın ana ekranı üzerinde çok fazla reklam bulunuyor ancak dolaşımdayken karşınıza fazla reklam çıkmıyor.

  2- Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

  SuperVPN nasıl yüklenir?

  SuperVPN, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak yüklenebilir. Küçük boyutlu olması sayesinde yüklenme işlemi hızlı bir şekilde gerçekleşir.

  SuperVPN nasıl kullanılır?

  SuperVPN kullanmak için uygulamayı açıyoruz. VPN is ready, please click continue yazısının altında bulunan Continue butonuna dokunuyoruz. Bu buton bizi uygulamanın ana ekranına yönlendiriyor.

  super1.jpg

  Uygulama üzerinden kullanmak istediğiniz bölgeyi sağ üstte bulunan üç noktaya tıklayarak seçebilirsiniz. Eğer uygulamanın ücretsiz versiyonunu kullanıyorsanız size 5 farklı lokasyon kullanma imkanı sunuyor. Uygulamanın VIP versiyonunu satın aldığınız zaman ise size 2 farklı lokasyon kullanma seçeneği daha sunuyor. Bu konuda uygulamanın ücretsiz versiyonunun da gayet yeterli olduğunu söyleyebiliriz.

  super2.jpg

  Bağlanmak istediğiniz lokasyon seçimini yaptıktan sonra ekranda bulunan Connect yazılı butona tıklıyoruz ve telefonunuzun VPN bağlantısı otomatik olarak başlıyor.

  super3.jpg

  SuperVPN bağlantınızı bildirim çubuğu üzerinden kontrol edebilirsiniz.

  super4.jpg

  Bildirim çubuğunda bulunan SuperVPN bildirimlerinden alt kısımda bulunan Ağı Yönetmek İçin Dokunun yazılı bildirime dokunduğunuz zaman karşınıza SuperVPN üzerinden ne kadar süre bağlı kaldığınızı, gönderilen internet miktarı (MB), alınan internet miktarı (MB) olarak görüntüleyebiliyorsunuz. Ayrıca bu ekran üzerinden Bağlantıyı Kes butonuna dokunarak uygulamaya giriş yapmadan VPN bağlantısını kesebiliyorsunuz.

  super5.jpg
Facebook yorumları