Sweet Selfie indir (Android) 2.81.782

Android cihazlarınızda yüksek kaliteli selfie fotoğraflar çekmenizi sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  32 MB
  Sürüm:
  2.81.782
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Ufoto
  Sweet Selfie, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz fotoğraf çekme uygulamasıdır. Sweet Selfie uygulamasında bulunan farklı efektleri kullanarak yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz. Uygulamanın adından da anlaşılacağı üzere uygulama, tamamen selfie fotoğraf çekilebilmesi için tasarlanmıştır ancak uygulamada bulunan HDR özelliği sayesinde arka kameranızı da kullanarak yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilmeniz mümkün.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Sweet Selfie uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Sweet Selfie uygulaması sürekli olarak güncelleme almaktadır.
  3. Sweet Selfie üzerinde bulunan efektler sayesinde ortaya muhteşem fotoğraflar çıkarabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Sweet Selfie uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Sweet Selfie Nasıl İndirilir?

  Sweet Selfie indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak uygulamanın cihazınıza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Sweet Selfie Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden indirdiğiniz Sweet Selfie uygulaması cihazınıza otomatik olarak kurulur. Sweet Selfie uygulamasını kullanmak için herhangi bir kurulum işlemi yapmanıza gerek yoktur.


  Sweet Selfie Nasıl Kullanılır?

  1. Sweet Selfie uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza gelecek kamera penceresi üzerinde sağa ve sola kaydırarak farklı efektler arasında geçiş yapabilirsiniz. Sweet Selfie uygulaması üzerinde bulunan Otomatik Güzelleştirici özelliği sayesinde uygulamayı kullanarak çektiğiniz her fotoğraf yüksek kaliteli bir şekilde kaydedilir.

   s1.jpeg

  2. Sweet Selfie uygulamasına giriş yaptığınızda alt kısmında bulunan menü üzerindeki özellikleri kullanarak çekmiş olduğunuz fotoğrafların daha detaylı özelliklerini yönetebilirsiniz. Örneğin: Diş Beyazlatma, Parlaklık Değiştirme, Burun Boyutu Değiştirme, Sivilce Yok Etme ve bunlara benzer birçok özelliği kullanabilirsiniz.

   s2.jpeg

  3. Sweet Selfie uygulamasını kullanarak çekmiş olduğunuz fotoğraflarda saç renginizi de değiştirebilmeniz mümkün. Çekmiş olduğunuz fotoğraflardaki saç renginizi değiştirerek kendinize yeni bir görünüm tasarlayabilirsiniz.

   s3.jpeg

  4. Selfie çekme işlemi dışında Sweet Selfie uygulaması üzerinde bulunan HD Filtre özelliğini aktif ederek cihazınızın arka kamerası üzerinden yüksek kaliteli fotoğraflar çekebilirsiniz.

   s4.jpeg
Facebook yorumları