Swiftkey Klavye indir (Android) 7.1.9.24

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz android klavye uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  14 MB
  Sürüm:
  7.1.9.24
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  SwiftKey
  Swiftkey Klavye, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz klavye uygulamasıdır. Swiftkey Klavye, sürekli olarak kullandığınız kelimeleri ve oluşturduğunuz cümleleri önceden tahmin ederek sizin mobil cihazlar üzerinden yazı yazmanızı kolaylaştırmaktadır. SwiftKey Klavye, her stile uygun ücretsiz tasarımlar ve ücretsiz temalar ile klavyenizi kişiselleştirmenize de olanak sağlar. Cihazınız üzerinde standart olarak gelen klavye üzerinde değişiklik yapmak istiyorsanız Switfkey Klavye uygulaması tam size göre. Uygulamanın sahip olduğu diğer özellikleri ve nasıl indirileceğini öğrenmek için yazımızın tamamını okuyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Swiftkey Klavye indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Swiftkey Klavye
  uygulaması üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.
  3- Swiftkey Klavye uygulaması 300’den fazla dil desteğini kullanıcılarına ücretsiz olarak sunmaktadır.

  Swiftkey Klavye indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Swiftkey Klavye indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Swiftkey Klavye uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Swiftkey Klavye kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Swiftkey Klavye uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Swiftkey Klavye uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. İndirme işlemini yaptığınız taktirde kurulum işlemi de tamamlanacaktır.

  Swiftkey Klavye nasıl kullanılır?

  Swiftkey Klavye uygulamasını kullanabilmek için uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra çalıştırın. Swiftkey Klavye uygulamasını cihazınız üzerinden kullanabilmeniz için cihazınızın veri girişi ayarları üzerinden Swiftkey Klavye uygulamasını birincil klavye olarak seçmeniz gerekmektedir. Swiftkey Klavye uygulamasını birincil klavyeniz olarak seçtikten sonra uygulamayı sorunsuz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

  Swiftkey Klavye uygulamasının sahip olduğu yüzlerce farklı temaya ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  s1.jpg

  Uygulama üzerinde bulunan Emoji Klavye üzerinden binlerce farklı emojiye saniyeler içerisinde erişim sağlayabilirsiniz.

  s2.jpg

  Arkadaşlarınız ile iletişim halindeyken farklı görseller göndermek istiyorsunuz ancak bulamıyor musunuz? Hiç dert etmeyin. Swiftkey Klavye uygulaması üzerinde bulunan GIF & Çıkartma bölümü üzerinden dilerseniz var olan bir GIF veya Çıkartmayı arkadaşınıza gönderebilir veya yeni bir tane oluşturabilirsiniz.

  s3.jpg

  Birden fazla dil seçeneğini tek klavye üzerinden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  s4.jpg

  Parmağınızı Swiftkey Klavye üzerinde dolaştırarak önceden kullanmış olduğunuz kelimelerin tahmin edilerek metin oluşturma özelliğini de ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  s5.jpg
Facebook yorumları