SyncBack Freeware indir 8.5.97.0

Bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz dosya yedekleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  24,2 MB
  Sürüm:
  8.5.97.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  2BrightSparks
  SyncBack Freeware, sabit diskler, çıkarılabilir diskler (örneğin USB bellek ve taşınabilir harddiskler), FTP sunucuları, ZIP arşivleri ve ağ paylaşımlarıyla kullanılabilecek ücretsiz bir dosya yedekleme ve senkronizasyon programıdır. SyncBack Freeware kullanımı kolaydır, ancak uzman kullanıcılar için birçok seçenek içerir. Daha güçlü özellikler için, ör. bulut, daha fazla FTP özelliği, SFTP, FTPS, daha iyi sıkıştırma ve şifreleme, komut dosyası ve daha fazlasına SyncBack Freeware programı üzerinden erişebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- SyncBack Freeware programını indirmek ücretsizdir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- SyncBack Freeware programında bulunan tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için SyncBack Pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  SyncBack Freeware indirme nasıl yapılır?

  SyncBack Freeware indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza SyncBack Freeware kurulum indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  SyncBack Freeware kurulumu nasıl yapılır?

  SyncBack Freeware kurulumu için bilgisayarınız üzerine indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek kurulum sihirbazı üzerinden programı kullanmak istediğiniz dil seçimini yaptıktan sonra OK butonuna tıklayarak kuruluma geçiş yapabilirsiniz.

  sy1.png

  SyncBack Freeware kurulumu için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için I accept the agreement seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın. Lisans sözleşmesini onaylamadan kuruluma devam edemezsiniz.

  sy2.png

  Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra SyncBack Freeware programını bilgisayarınıza kurmak için Next butonuna tıklayın. Kurulum saniyeler içerisinde tamamlanacaktır.

  sy3.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  sy4.png

  SyncBack Freeware nasıl kullanılır?

  SyncBack Freeware programının kurulumu tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Program ilk çalıştığı zaman karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir. Bu pencere üzerinden sol alt kısımda bulunan New butonuna tıklayarak yeni bir FTP profili oluşturabilirsiniz.

  sy5.png

  FTP profili oluşturma işleminin ilk adımı olarak FTP profiline vereceğiniz isim olacaktır. Biz burada deneme amaçlı Test ismini verdik ancak siz istediğiniz bir ismi verebilirsiniz.

  sy6.png

  Daha sonrasında FTP üzerinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  sy7.png

  Gerçekleştirmek istediğiniz işlemi seçtikten sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden Kaynak ve Hedef dosyalarınızı seçebilirsiniz.

  sy8.png

  Kaynak dosyalarını ve hedef dosyayı seçtikten sonra Host adı, Kullanıcı adı, Şifre ve Port gibi özellikleri SyncBack Freeware programı üzerine giriş yaptıktan sonra programı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için SyncBack Pro sürümüne geçiş yapmanız gerekmektedir.

  sy9.png
Facebook yorumları