Syncovery 8.51c

Bilgisayarınızdaki bir dosyayı veya klasörü başka bir alana senkronize etmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  31,1 MB
  Sürüm:
  8.51c
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Syncovery
  Syncovery, bilgisayarınızdaki önemli dosyalarınızı ve klasörlerinizi yedeklemek ve farklı cihazlar arasında senkronizasyon yapmanızı sağlayan sezgisel bir programdır. Syncovery, gelişmiş hızı, gerçek zamanlı senkronizasyon yetenekleri ve zamanlama araçlarıyla verilerinizin her zaman güvende olmasını sağlar. Kullanım kolaylığı, uygulamanın avantajlarından biridir ve arabirim istisna oluşturmaz. Ayrıca, 'Wizard Mode' yeni başlayanlara bir yedekleme veya senkronizasyon işi yürütmek için gerekli tüm adımlarda rehberlik ederken, ‘Advanced Mode’ profesyonel kullanıcılar için tasarlanmıştır. Birden fazla yedekleme profili oluşturabilir, ayrı ayrı yapılandırabilir ve onlarla çalışabilirsiniz. 'Standart Copying’ yönteminin seçilmesi, Syncovery programının herhangi bir dosyayı silmeden yalnızca kopyalama işlemlerini gerçekleştirdiği anlamına gelir. 'SmartTracking' modu, iki yönlü senkronizasyon çalıştırmak için kullanılabilirken, 'Extract Mirror' modu kaynak klasörün tam bir kopyasını oluşturur.

  Programın Artı Yönleri

  1. Syncovery programını indirmek ücretsizdir.
  2. Syncovery programındaki birden fazla senkronizasyon modundan dilediğinizi kullanabilirsiniz.
  3. Syncovery programı, birden fazla görevi zamanlamanıza ve çalıştırmanıza izin verir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Syncovery programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Syncovery Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Syncovery indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Butona tıklamanızın ardından Syncovery kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Syncovery Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Syncovery kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   s1.png

  2. Kurulumun ikinci aşamasında ise Syncovery programının tüm dosyalarının bilgisayarınızda saklanacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   s2.png

  3. Syncovery kurulumu için gerekli olan tüm aşamaları başarılı olarak yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   s3.png

  4. PC’ye Syncovery kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum sihirbazından çıkış yapabilirsiniz. Kurulum sihirbazından çıkış yaptığınızda Syncovery programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s4.png

  Syncovery Nasıl Kullanılır?

  1. Syncovery kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Syncovery programına giriş yaptıktan sonra programın ana ekranı üzerinde bulunan “+” butonuna tıklayarak yeni bir senkronizasyon profili oluşturun.

   s5.png

  2. Syncovery programında yeni bir senkronizasyon profili oluşturmak için açılacak pencere üzerindeki adımları aşağıdaki görselde gösterildiği gibi uygulayın. Tüm adımları eksiksiz bir şekilde uyguladıktan sonra “OK” butonuna tıklayın.

   s6.png

  3. Senkronizasyon profili oluşturduktan sonra Syncovery programının ana ekranı üzerinde oluşturulmuş tüm profilleri görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınızda uygulamak istediğiniz profili seçtikten sonra aşağıdaki görselde işaretlenmiş olan başlat butonuna tıklayın.

   s7.png

  4. Senkronizasyon işlemini gerçekleştirmeden önce aktarılacak dosya veya klasörleri görüntüleyebilirsiniz. Herhangi bir olumsuz durumda senkronizasyon işlemini iptal edebilirsiniz. Eğer yapılacak işlem tam olarak istediğinizi karşılıyorsa “Start” butonuna tıklayarak işlemi başlatın.

   s8.png

  5. Senkronizasyon işlemi tamamlandıktan sonra açılacak pencere üzerinden başarılı ve başarısız işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Eğer tüm işlem başarılı olduysa “OK” butonuna tıklayarak senkronizasyon işleminden çıkış yapabilirsiniz.

   s9.png
Facebook yorumları