SysGauge 6.7.14

Bilgisayarınızdaki donanımların performansını canlı olarak görüntülemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,5 MB
  Sürüm:
  6.7.14
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Flexense Computing Systems
  SysGauge, bilgisayarınızın CPU ve bellek kullanımını izleyebileceğiniz, ağ ve disk etkinliğini analiz edebileceğiniz, işlemci durumunu, USB hız performansını ve çok daha fazlasını yorumlayabilen bir programdır. Bilgisayarınızın performansını takip etmek için yapmanız gereken tek şey sayaçların tam listesi bulunan “Komut” menüsüne gitmek. Hepsini aynı anda veya aşağıdakilerden herhangi birini seçebilirsiniz: CPU kullanımı, bellek kullanımı, disk etkinliği, ağ etkinliği, işletim sistemi, işlem durumu, dosya sistemi ve USB etkinliği. Seçtiğiniz özellikler ana pencerede gösterilir, izlenen her örnek listelenir ve geçerli, ortalama, minimum ve maksimum performansıyla ilgili ayrıntılı istatistikler bulunur. İzleme işlemini duraklatabilirsiniz ve sıfırlama da sıfırdan başlamak ve ilgili bir analize sahip olmak için bir seçenektir. Sonuçların daha fazla yorumlanmaya hazırlanması için raporlar da oluşturabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. SysGauge programını indirmek ücretsizdir.
  2. SysGauge programını kullanarak bilgisayarınızın CPU, RAM, Disk ve İnternet aktivitelerini detaylı olarak izleyebilirsiniz.
  3. SysGauge programı içerisinden takip ettiğiniz tüm aktiviteleri HTML, PDF, Excel veya Text dosyasına rapor olarak aktarabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. SysGauge programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  SysGauge Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza SysGauge indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. SysGauge kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  SysGauge Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza SysGauge kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresi içerisindeki lisans sözleşmesini okuyun ve ardından “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   s1.PNG

  2. SysGauge programının kurulumunu gerçekleştirmeden önce pencere içerisindeki “Browse…” butonunu kullanarak programın kurulacağı bölümü belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak bilgisayara SysGauge kurulum işlemini gerçekleştirin.

   s2.PNG

  3. PC’ye SysGauge kurulum işlemi tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   s3.PNG

  SysGauge Nasıl Kullanılır?

  1. SysGauge kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. SysGauge programını çalıştırdığınızda açılan arayüz içerisinde bulunan menüdeki “System Monitor” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın CPU kullanımını, RAM kullanımını, Disk aktivitelerini, İnternet aktivitelerini ve daha fazlasını detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s4.PNG

  2. SysGauge programının “System Status” bölümü üzerinden takip edilen işlemleri daha detaylı olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s5.PNG

  3. SysGauge programındaki “System Analyzer” bölümü içerisinden bilgisayarınızda gerçekleşen tüm olayları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   s6.PNG

  4. SysGauge programının ana menüsü içerisindeki “Monitor” butonuna tıklayarak açılacak liste üzerindeki HTML, PDF, Excel veya Text türlerinden ihtiyacınıza uygun olanı seçerek rapor oluşturabilirsiniz.

   s7.png
Facebook yorumları