System Mechanic Professional indir 15.5.0.61

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çok amaçlı güvenlik ve gereksiz dosya temizleme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  99,3 MB
  Sürüm:
  15.5.0.61
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  iolo
  System Mechanic Professional, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz sistem düzeltme programıdır. System Mechanic Professional programı üzerinden gereksiz dosya temizleme işlemi gerçekleştirebilir, bilgisayarınız üzerinde bulunan zararlı yazılımların tespit edilerek ortadan kaldırılmasını sağlayabilir ve bilgisayarınızda aktif bir güvenlik duvarı oluşturabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- System Mechanic Professional programını indirmek ücretsizdir.
  2- System Mechanic Professional
  programı çok kullanışlı ve etkili bir programdır. Her bilgisayarda mutlaka bulunmasını tavsiye ederiz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- System Mechanic Professional programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  System Mechanic Professional indirme nasıl yapılır?

  System Mechanic Professional indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza System Mechanic Professional indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  System Mechanic Professional kurulumu nasıl yapılır?

  System Mechanic Professional programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Programın bilgisayarınıza kurulumunun gerçekleştirilebilmesi için gerekli lisans sözleşmelerini okuduktan sonra onay vermeniz gerekmektedir. I accept the agreement seçeneğini işaretledikten sonra Next butonuna tıklayarak System Mechanic Professional kurulumunu başlatabilirsiniz

  s1.png

  Kurulumu başlattıktan sonra System Mechanic Professional programını kullanmak istediğiniz lisans seçimini yapmanız istenecektir. Programın ücretsiz versiyonunu kullanmak için Install as a time-limited trial seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  s2.png

  System Mechanic Professional programını kullanabilmeniz için e-posta adresinizi vermeniz gerekmektedir. E-posta adresinize gelecek olan aktivasyon e-postası ile programın kurulumuna devam edebilirsiniz.

  s3.png

  E-Posta adresinize gelecek olan maili onayladıktan sonra System Mechanic Professional kurulumuna devam edebilirsiniz. Programın bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçtikten sonra Next butonuna tıklayın.

  s4.png

  System Mechanic Professional kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  s5.png

  System Mechanic Professional nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamlandıktan sonra System Mechanic Professional programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programa giriş yaptığınızda karşınıza gelecek ekran üzerinde bulunan Analyze Now butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde bulunan gereksiz dosyaların, bilgisayarınızın güvenliğini tehdit eden yazılımların ve bilgisayarınızda bulunan hataların tarama işlemini başlatabilirsiniz.

  s6.png

  Analyze Now butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınız üzerinde bulunan tüm dosya ve klasörlerin tarama işlemi gerçekleştirilecektir. Tarama işlemi sonucunda bilgisayarınızda bulunan tüm tehditleri Repair all butonuna tıklayarak düzeltebilirsiniz.

  s7.png

  Repair All butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınız üzerinde gerçekleşen işlemleri rapor halinde görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinde gerçekleşen olayların tamamlanması için System Mechanic Professional programı bilgisayarınızı yeniden başlatmanızı isteyecektir. Bilgisayarınızı yeniden başlatmak için Restart now yazısına tıklayabilirsiniz.

  s8.png
Facebook yorumları