System TuneUp 5.5.0.482

Bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasını sağlayan araçlara sahip olan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  7,9 MB
  Sürüm:
  5.5.0.482
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Acelogix Software
  System TuneUp, bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları ortadan kaldırarak, kayıt defterini temizleyerek, geçersiz kısayolları düzelterek ve başlangıçta çalışan programları yöneterek bilgisayarınızı optimize etmenizi sağlayan kullanışlı bir programdır. System TuneUp bilgisayar performansını artırmanın yanı sıra bilgisayarınızın depolama alanını da genişletmenize yardımcı olur. System TuneUp programı sayesinde bilgisayarınızın kayıt defterini temizleyerek ve hataları düzelterek, çalışmayan kısayolları onararak ve kopyaları silerek depolama alanını verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. System TuneUp programını kullanmaya başladıktan sonra bilgisayarı optimize etmeye odaklanmanızı sağlamak için otomatik olarak bir sistem geri yükleme noktası oluşturulur. System TuneUp programının tüm araçlarına ve seçeneklerine tek bir liste üzerinden kolaylıkla erişilebilir ve tek tıklamayla temizleme yapabilirsiniz. Bununla birlikte, temizleme işlemini gerçekleştirmesi için Sistem TuneUp'a izin vermeyi seçebilir veya basit bir tarama gerçekleştirmesini isteyip öğeleri manuel olarak silmenize izin verebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. System TuneUp indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. System TuneUp programı bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasını ve sahip olduğu depolama alanının temizlenerek artırılmasını sağlar.
  3. System TuneUp programında gerçekleştireceğiniz tüm işlemleri sadece birkaç tıklama ile geriye alabilirsiniz. Bu özellik, bilgisayarınızın mevcut durumunu korumanıza yardımcı olur.

  Programın Eksi Yönleri

  1. System TuneUp programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  System TuneUp Nasıl İndirilir?

  System TuneUp indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza System TuneUp indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  System TuneUp Nasıl Kurulur?

  1. System TuneUp kurulumu için bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. PC’ye System TuneUp kurulumunu gerçekleştirebilmek için kurulum penceresi üzerinde yer alan “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini kabul edin.

   s1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini kabul etmenizin hemen ardından bilgisayara System TuneUp kurulumunu gerçekleştirmek için yönlendirileceğiniz pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. Bilgisayara System TuneUp kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresini kapatmanızın hemen ardından program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s3.PNG

  System TuneUp Nasıl Kullanılır?

  1. System TuneUp kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. System TuneUp programının ana ekranında bulunan liste üzerindeki “Remove Junk Files” bölümündeki disk temizleme aracını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu işlem, bilgisayarınızdaki gereksiz, geçici ve eski dosyaları temizlemenize yardımcı olur.

   s4.PNG

  2. System TuneUp programının başka bir özelliği olan “Clean System Registry” özelliği sayesinde ise Windows Kayıt Defteri'ndeki hataları düzeltebilirsiniz. Ayrıca Kayıt Defteri’nde yapılan değişiklikler de kolaylıkla geriye alınabilir.

   s5.PNG

  3. Programın ana ekranındaki liste üzerinde bulunan “Auto-Start Manager” bölümünü kullanarak bilgisayarınızın başlangıcında çalışan program ve uygulamaları kolaylıkla yönetebilirsiniz. Listeden kaldırdığınız program veya uygulamalar, bilgisayarınız başlatıldığında otomatik olarak başlatılması engellenir ve bilgisayarınızın daha hızlı hazır hale gelmesi sağlanır.

   s6.PNG

  4. System TuneUp programının en etkili özelliklerinden biri olan “Uninstall Manager” sayesinde bilgisayarınızdaki herhangi bir program veya uygulamayı arkasında kalıntı dosya bırakmayacak şekilde bilgisayarınızdan tamamen kaldırabilirsiniz.

   s7.PNG
Facebook yorumları