Task ForceQuit Pro 2.1.0

Bilgisayarınızda çalışan herhangi bir programı tek bir tuşla kapatmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 MB
  Sürüm:
  2.1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Softorino
  Task ForceQuit Pro, bilgisayarınızda çalışan programları ve uygulamaları listelemenize ve aynı zamanda bunları çok hızlı bir şekilde kapatmanıza veya yeniden başlatmanıza yardımcı olan kullanımı kolay bir programdır. Task ForceQuit Pro, bilgisayarınızda aktif olarak çalışan tüm program ve uygulamaları listeler ve bunları sadece tek bir tuşla kapatmanıza yardımcı olur. Program, çoğu işlemi en az çabayla gerçekleştirmenizi sağlayan özelliklere sahiptir. Kullanıcı arayüzü gerçekten çok sezgisel olduğu için programı sadece birkaç buton ile yönetebiliyorsunuz. Task ForceQuit Pro, size seçilen uygulamayı yeniden başlatma veya kapatma imkanı verir. Her yardımcı program ayrı ayrı ele alınabilir, bu nedenle birden fazla öğe seçemez ve aynı anda işleyemezsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Task ForceQuit Pro programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Task ForceQuit Pro programını kullanarak bilgisayarınızda kilitlenmiş olan programları sadece saniyeler içerisinde yeniden başlatabilirsiniz.
  3. Task ForceQuit Pro programı bilgisayarınızın sistem tepsisinde çalışır ve sadece bir logoyu kullanarak programı yönetebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Task ForceQuit Pro programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Task ForceQuit Pro Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Task ForceQuit Pro indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Task ForceQuit Pro indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.


  Task ForceQuit Pro Nasıl Kurulur?

  1. Task ForceQuit Pro programını bilgisayarınıza kurmak için masaüstüne indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak kurulum sihirbazı üzerindeki “I accept the license agreement and privacy policy” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   t1.PNG

  2. PC’ye Task ForceQuit Pro kurulumunu gerçekleştirmeden önce kurulum sihirbazı üzerindeki “Browse...” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Install Now” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirin.

   t2.PNG

  Task ForceQuit Pro Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz Task ForceQuit Pro programına masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Task ForceQuit Pro programına giriş yaptıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerinden bilgisayarınızda çalışan program ve uygulamaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu liste üzerindeki herhangi bir uygulamanın veya programı yeniden başlatmak için isminin yanında yer alan “Restart” butonuna veya tamamen kapatmak istiyorsanız “Force Quit” butonuna tıklayabilirsiniz.

   t3.PNG

  2. Ayrıca Task ForceQuit Pro, bilgisayarınızın sistem tepsisinde çalışır ve kapatmak istediğiniz herhangi bir uygulama veya programı hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz.

   t4.png
Facebook yorumları