Teamfight Tactics (Android) 10.6.3138894

League of Legends yapımcıları tarafından yapılmış bir Android strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  47 MB
  Sürüm:
  10.6.3138894
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Riot Games
  Teamfight Tactics, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz League of Legends dünyasına dayanan bir strateji oyunudur. Teamfight Tactics oyunundaki savaşlar farklı turlara bölünür. Her turdan önce, her oyuncu bir takım kurar ve onları stratejik olarak savaş alanının altıgen alanlarına yerleştirir. Takımlar madeni paralar kullanılarak ya da her oyuncunun sırayla kollektif bir havuzdan bir şampiyon seçtiği paylaşılan bir taslak sistemi aracılığıyla oluşturulur. Her turda, oyuncular rastgele veya seviyesine uygun olan rakiplerine karşı eşleştirilir. Takımları otomatik olarak savaşır, kaybeden kazanan taraftaki kalan her şampiyon için hasar alır. Bir oyuncunun sağlığı sıfıra düştüğünde, savaş alanından çıkarılır. Maç boyunca oyuncular ayrıca onları daha güçlü hale getirmek veya özel özellikler vermek için şampiyonlara eşya toplayabilir, yükseltebilir ve donatabilirler.


  Oyunun Artı Yönleri

  1. Teamfight Tactics oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. Teamfight Tactics oyunu, Windows, Mac ve iOS işletim sistemine sahip olan cihazlarda da eş zamanlı olarak oynanabilmektedir.
  3. Teamfight Tactics oyununda farklı şampiyonlar elde edebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Teamfight Tactics oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Teamfight Tactics oyunundaki bazı öğeleri kullanabilmeniz için ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Teamfight Tactics Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Teamfight Tactics indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden Teamfight Tactics oyununu cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Teamfight Tactics Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Teamfight Tactics indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Teamfight Tactics Nasıl Oynanır?

  1. Teamfight Tactics oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Teamfight Tactics oyununa giriş yapmanızın ardından otomatik savaşta yer alacak şampiyonlarınızı belirleyin ve ardından savaşı başlatın.

   t1.jpg

  2. Teamfight Tactics oyununda gerçekleştireceğiniz savaşlarda farklı taktikler ile rakiplerinizi yok etmeye çalışın. Hayatta son kalan olmak için her savaşta taktiklerinizi değiştirin.

   t2.jpg

  3. Teamfight Tactics oyununu Android cihazlarınızdan oynayabileceğiniz gibi; Windows, MAC ve iOS cihazlarınızdan da eş zamanlı olarak oynayabilirsiniz.

   t3.jpg

  4. League of Legends oyununda olduğu gibi Teamfight Tactics oyununda da rank sistemi vardır. Teamfight Tactics oyununda gerçekleştireceğiniz savaşlar sonrasında elde edilen puanlar rank seviyenizi yükseltmenizi sağlar.

   t4.jpg

  5. Teamfight Tactics oyununda farklı karakterler ile oynayabilmeniz mümkündür. Elde edeceğiniz karakter parçaları ile yeni karakterleri aktifleştirebilirsiniz.

   t5.jpg
Facebook yorumları