TeamSpeak 3 Türkce Yama indir 3.0.10

TeamSpeak 3 programının Türkçe Yama yazılımıdır.

 1. Fatih.Kocak
  İşletim sistemi:
  Windows 10, 8, 7, Vista ve XP
  Boyut:
  0.25 MB
  Sürüm:
  3.0.10
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Consept GAMES
  Dünyanın en çok kullanılan sohbet programı olan TeamSpeak 3'ün Türkçe Yaması'dır. Yama Consept GAMES tarafından hazırlanmıştır.

  [​IMG]

  Biliyorsunuz ki TeamSpeak 3, oyun oynarken aynı anda diğer kullanıcılar ile sesli ve yazılı olarak konuşabilmenizi sağlıyor. Program ile genelde klanlar arası sohbetler meydana geliyor. Daha fazla bilgi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

  Bu yama sayesinde İngilizce olan TeamSpeak 3 programı tamamen Türkçe olacak. Boyutu oldukça küçük olduğu için kotanızı da aşma gibi bir sorun yaşamayacaksınız. "TeamSpeak 3 Türkçe Yaması Nasıl Kurulur" sorusu aklınızda yer etmesin diye sizler için bunu da anlatacağız. Aşağıdaki adımları takip ederek kurulumu basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  TeamSpeak 3 Türkçe Yaması Nasıl Kurulur?

  1. İlk olarak sitemizden TeamSpeak 3 Türkçe Yaması dosyalarını indirin.
  2. Daha sonra indirdiğiniz dosyaları TeamSpeak 3 Client klasörünün kurulu olduğu dizine atmanız gerekiyor. Bu dizini bulmak için; "C:\Program Files\TeamSpeak 3 Client" adımlarını takip edebilirsiniz.
  3. Daha sonra indirdiğiniz dosyaları bu klasörün içine kopyalayın. Karşınıza çıkacak olan uyarı ekranında kutucuğu işaretleyin ve Taşı ve Değiştir deyin. Daha sonra yine kutucuğu işaretleyin ve devam edin. Ve son olarak yine gelen ekrandan kutucuğu işaretleyin ve devam edin. İşleminiz bu kadardır.
  4. [​IMG]

  Images

  1. teamspeak_3_turkce_yama_dosyalarini_TeamSpeak_3_Client_klasorune_kopyalama.jpg
  2. teamspeak3_turkce.jpg
Facebook yorumları