TeamViewer indir 13.2.14327

Bilgisayarlar arasında uzaktan kontrol işlemi yapmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  19,7 MB
  Sürüm:
  13.2.14327
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  TeamViewer
  TeamViewer, bir kullanıcının bir bilgisayara uzaktan erişmesine yarayan bir programdır. TeamViewer uygulaması, bilgisayarlar arasında uzaktan kontrol, masaüstü paylaşımı ve dosya aktarımı sağlar. TeamViewer, Windows, macOS X, Linux, iOS ve Android gibi çoklu platformlarla uyumludur.

  Programın Artı Yönleri

  1- TeamViewer, kişisel kullanımda tamamen ücretsizdir.

  2- Mobil uygulaması sayesinde mobil cihazlar üzerinden bilgisayarınıza her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

  3- Uzaktan kontrol uygulamaları arasında TeamViewer en iyisidir.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Düşük özelliklere sahip bilgisayarlar arasında yapılan bağlantılarda yaşanan bazı donma problemleri.

  TeamViewer nasıl yüklenir?

  TeamViewer kurulumu için websitesine giriş yaptıktan sonra TeamViewer indir butonuna tıklayın. Kurulum dosyasını otomatik olarak indirmeye başlayacaktır.

  team1.png

  TeamViewer nasıl kurulur?

  Masaüstünüze indirdiğiniz TeamViewer kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum sırasında Nasıl devam etmek istersiniz? Sorusuna Kur cevabını, TeamViewer uygulamasını nasıl kullanmak sorusuna kişisel/ticari olmayan kullanım cevabını seçin. Daha sonra Kabul et – bitir butonuna tıklayın.

  team2.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra TeamViewer programı otomatik olarak başlayacaktır. TeamViewer uygulaması her kullanıcıya eşsiz bir ID tanımlar. Bu, başka bir TeamViewer kullanıcısıyla paylaşacağınız bu kimlik numarasıdır, böylece bilgisayarınıza erişebilirler. Bu ID bilgisayarınız üzerinde sadece size aittir ancak şifrenizi istediğiniz zaman sadece bir tık ile değiştirebilirsiniz. Uygulama kendi belirleyeceğiniz şifre dışında size otomatik olarak şifre oluşturma imkanı da sunuyor.

  team3.png

  TeamViewer nasıl kullanılır?

  Bilgisayarına uzaktan bağlanmak istediğiniz kişinin ID’sini Karşıdaki kişi ID kısmına yazdıktan sonra Bağlantı butonuna tıklayınız.

  team4.png

  Bağlantı butonuna tıkladıktan sonra TeamViewer uygulaması sizden bağlanmak istediğiniz bilgisayarın TeamViewer şifresini soracaktır. Karşı bilgisayarda bulunan TeamViewer şifresini karşınıza çıkan ekrana girip Oturum Aç butonuna tıkladığınız zaman uzaktan kontrol işlemine başlayabilirsiniz.

  team5.png

  Uzaktan kontrol işlemi sayesinde karşı tarafta bulunan bilgisayar üzerinde her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  team6.jpg
Facebook yorumları