Telegram indir (Android) 4.9.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz mesajlaşma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  13,20 MB
  Sürüm:
  4.9.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Telegram
  Telegram, android cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama üzerinden sadece mesajlaşma işlemi dışında fotoğraf, video, dosya, ses vb. medya bileşenlerini de gönderebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Telegram uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Telegram uygulamasını kullanmak için telefon numaranız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Bazı Android cihazların sim kart girişi bulunmadığı için uygulamayı kullanamayabilirsiniz.

  Telegram uygulaması nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza Telegram uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizin yönlendirmiş olduğu Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunmanız.

  Telegram uygulaması nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunuz Telegram uygulaması otomatik olarak kurulacaktır. Ancak uygulamanın kullanılabilir hale gelmesi için ilk açılış ekranına telefon numaranızı giriş yaparak devam etmeniz gerekmektedir.
  tele1.jpg

  Telegram uygulaması nasıl kullanılır?

  Telegram uygulaması üzerinden telefon numaranızı doğruladıktan sonra rehberinizde bulunan diğer Telegram uygulaması kullanıcıları ile ücretsiz olarak mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.
  tele2.png


  Uygulama üzerinden Yeni Grup Konuşması, Yeni Özel Konuşma, Yeni Kanal oluşturabilirsiniz.
  tele3.png


  Mesajlaşmayı sevmeyen birisi iseniz sizlere gönderilen mesajlara anlık ses kaydı ile cevap verebilirsiniz.
  tele4.png


  Konuşma esnasında karşıdaki kişiye ses kaydı dışında kameranız ile fotoğraf çekebilir, galerinizde bulunan bir fotoğraf ve videoyu paylaşabilir, ses dosyası gönderebilir ve telefonunuzda bulunan herhangi bir dosyayı iletebilirsiniz.
  tele5.png

  Arkadaşlarınız ve akrabalarınız ile herhangi bir etkinlik veya sohbet üzerinde konuşma grupları oluşturabilirsiniz. Bu işlem tamamen ücretsizdir.
  tele6.png

  Images

  1. tele4.png
Facebook yorumları