TeraCopy indir 3.26

Bilgisayarınızda hızlı bir şekilde dosya aktarımı yapmanızı sağlayan yardımcı program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  4,36 MB
  Sürüm:
  3.26
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Code Sector
  TeraCopy, bilgisayarınızda bulunan dosyaları daha hızlı ve daha güvenli kopyalamak için tasarlanmış ücretsiz bir yardımcı programdır. Dosya aktarımlarının hızını artırmak için otomatik olarak senkronize ve senkronize olmayan modlar arasında geçiş yapar. Dosya doğrulama: TeraCopy, kopyalandıktan sonra dosyaları aynı olduklarından emin olmak için test edebilir. Bu, kaynak ve hedef dosyalarının karmalarını karşılaştırarak yapılır. Hata giderme: Bir kopyalama hatası durumunda TeraCopy kurtarmaya çalışacaktır ve daha kötü durumda olan senaryoda, tüm aktarımı sonlandırmadan dosyayı atlayacaktır.

  Programın Artı Yönleri
  1- TeraCopy
  programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  TeraCopy, birdosyayı veya dosyaları bir konumdan diğerine kopyalamanız için hızlı ve verimli bir yol sunar.

  Programın Eksi Yönleri
  1-
  TeraCopy programı üzerinde sadece tek dil seçeneği bulunmaktadır.

  TeraCopy nasıl yüklenir?

  TeraCopy programını bilgisayarınıza indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Programın kurulum dosyasının indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  TeraCopy nasıl kurulur?

  Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz TeraCopy kurulum dosyasını çalıştırın. TeraCopy programının lisans anlaşmasını onaylamak için I accept the agreement seçeneğini seçin ve Next butonuna tıklayın.
  tera1.PNG


  Ardından programın bilgisayarınız üzerinde kurulacağı alanı seçin ve Next butonuna tıklayın.
  tera2.PNG


  Kurulum tamamlandıktan sonra Launch TeraCopy seçeneğini işaretleyin ve Finish butonuna tıklayın. TeraCopy programı otomatik olarak çalışacaktır.
  tera3.PNG


  TeraCopy nasıl kullanılır?

  Sürükle ve Bırak işlemi ile TeraCopy programını kullanabilirsiniz.

  Taşımak istediğiniz dosya ve klasörleri seçtiğiniz zaman karşınıza TeraCopy penceresi çıkacaktır. Bu özellik sayesinde taşımak istediğiniz dosya veya klasörleri TeraCopy uygulaması dışında sisteminizin sahip olduğu taşıma yöntemi ile de taşıyabilirsiniz.

  tera3a.png


  Taşıma Sorunlarını Kolaylıkla Düzeltebilirsiniz

  Bir kopya hatası durumunda TeraCopy kurtarmaya çalışacaktır. En kötü durum senaryosunda durum düzelmediyse, tüm aktarımı sonlandırmak yerine problemli dosyayı atlar. Ayrıca ağ veya cihaz yeniden bağlanmayı da bekleyebilir. Aktarım süresini azaltmak için gereksiz dosyalar atlanabilir. İşlem sırasında, TeraCopy algılanan hataları gösterir ve sorunu yalnızca sorunlu dosyaları çözerek çözmenize izin verir.

  tera1a.png


  Dosya Doğrulama Özelliği

  TeraCopy, kopyalandıktan sonra dosyaları aynı olduklarından emin olmak için doğrulayabilir. Bu, kaynak ve hedef dosyalarının sahip olduğu verilerin karşılaştırması ile yapılır.

  tera2a.png
Facebook yorumları