Text Scanner (Android) 5.13.2

Dış dünyada gördüğünüz bir yazıyı veya metni dijital ortama aktarmanızı sağlayan Android uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4,9 MB
  Sürüm:
  5.13.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Peace
  Text Scanner, Android kullanıcılarının herhangi bir kağıt belgeyi saniyeler içinde dijitalleştirmesini, görüntüleri metne dönüştürmesini, çıkarılan içeriği e-posta ile paylaşmasını ve daha fazlasını gerçekleştirmesini sağlayan bir uygulamadır. Text Scanner, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Almanca ve Çince dahil olmak üzere 50'den fazla dili doğru bir şekilde tanıyabiliyor. Kullanımı kolay bir tasarıma sahiptir ve yalnızca daha önce çekilen fotoğrafları galeriden içe aktarmakla kalmaz, aynı zamanda yeni resimler çekmek için kamerayı başlatır. Text Scanner, görüntülerinizden metin çıkarmak için sadece birkaç saniyeye ihtiyaç duyar. Ayrıca, çıktıyı düzenlemenizi, gerekirse hataları düzeltmenizi ve yeni sürümü kaydetmenizi sağlar. Düzenleme bittiğinde, oluşturulan metni e-posta, WhatsApp, Google Drive, Facebook Messenger ve diğer birçok araçla paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Text Scanner uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Text Scanner uygulaması dünya üzerindeki tüm dilleri desteklemektedir.
  3. Text Scanner uygulamasını kullanarak herhangi bir fotoğraf veya nesne üzerindeki metinleri direkt olarak tarayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Text Scanner uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Text Scanner uygulamasındaki tüm özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için Text Scanner Nasıl İndirilir?

  Text Scanner indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Text Scanner indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için Text Scanner Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Text Scanner uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Text Scanner uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapabilirsiniz.


  Android için Text Scanner Nasıl Kullanılır?

  1. Text Scanner cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Text Scanner uygulamasına giriş yaptığınızda cihazınızın kamerası otomatik olarak başlatılacaktır. Cihazınızın kamerasını metni taramak istediğiniz fotoğrafa veya nesneye doğru çevirin. Text Scanner uygulaması, kameranızın algıladığı metni sadece birkaç saniye içerisinde tarayacaktır.

   t1.jpg

  2. Text Scanner uygulamasını kullanarak taradığınız yazılı metinleri hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Düzenlediğiniz metni kopyalayarak not defterinize yedekleyebilir, arkadaşlarınıza gönderebilir veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

   t2.jpg
Facebook yorumları