The Godfather: Family Dynasty (Android) 1.89

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz orijinal The Godfather oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  140 MB
  Sürüm:
  1.89
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  FT Games
  The Godfather: Family Dynasty, kendi sarayınızı inşa ederek çeşitli işler yapabileceğiniz ve düşmanlarınıza karşı savaşabileceğiniz orijinal The Godfather Android oyunudur. The Godfather: Family Dynasty oyununda kendinize uygun bir saray inşa ederek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Zenginliğiniz ve etkiniz büyüdükçe maalesef adanmış düşmanlar listeniz de büyüyor. İmparatorluğunuza dikkat edin, güvenilir bir müttefik bile size karşı dönebilir. Düşmanlıklar ortaya çıktığında, varlıklarınızı ve onurunuzu korumak için güç, gözdağı ve zeka kullanmanız gerekecektir.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. The Godfather: Family Dynasty oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. The Godfather: Family Dynasty oyunu çok güzel ve sürükleyici bir hikayeye sahiptir. Bu sayede oyunu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.
  3. The Godfather: Family Dynasty oyunu orijinal The Godfather filminin oyunudur.
  4. The Godfather: Family Dynasty oyununu arkadaşlarınız ile birlikte online olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. The Godfather: Family Dynasty oyunundaki bazı öğelere sahip olabilmeniz için oyuna ödeme yapmanız gerekmektedir.
  2. The Godfather: Family Dynasty oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekiyor.

  The Godfather: Family Dynasty Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza The Godfather: Family Dynasty indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna tıklayarak cihazınıza The Godfather: Family Dynasty indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  The Godfather: Family Dynasty Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden The Godfather: Family Dynasty indirme işlemi tamamlandıktan sonra The Godfather: Family Dynasty oyununun kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  The Godfather: Family Dynasty Nasıl Oynanır?

  1. The Godfather: Family Dynasty oyununun cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından oyuna cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. The Godfather: Family Dynasty oyununa ilk kez giriş yaptığınızda kendi sarayınızı inşa edin ve oyunun size vereceği yönlendirmeleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi alın.

   g0.png

  2. The Godfather: Family Dynasty oyununda kendi sarayınızı geliştirmek için çeşitli görevleri ve etkinlikleri tamamlamanız gerekmektedir. Görevlerin ve etkinliklerin nasıl tamamlanacağını görevlerin içeriğinden görüntüleyebilirsiniz.

   g1.jpg

  3. Kendi sarayınızı inşa ettikten sonra çevrenizdeki diğer saraylarda bulunan oyuncularla ittifak kurarak arkadaş listenizi geliştirebilirsiniz.

   g2.png
Facebook yorumları