The Walking Dead Our World (Android) 9.0.5.6

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz artırılmış gerçekliğe sahip olan TWD orijinal oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  86 MB
  Sürüm:
  9.0.5.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Next Games
  The Walking Dead: Our World, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanan AMC'nin The Walking Dead adlı oyununu temel alan bir nişancı oyunudur. Our World oyununda gerçek dünyadaki Artırılmış Gerçeklikte zombilerle savaş, kıyametin içine dahil olun ve dünyayı ölümden kurtarmak için çabalayın. TWD: Our World, kullanıcıların Rick, Daryl, Michonne ve en sevdiğiniz karakterlerle güçlerini birleştirmelerine izin verecektir. TV'de yeni bölümlerin yayınlanmasından sonra her sezon 9.Seviye görevleri gerçekleştirilebilir. Oyun, insanların konumlara dayalı gerçek dünya AR ortamlarında yürüyüşçülerle savaşmasına izin verir. Ayrıca dünyayı keşfetmek, yeni karakterler, silahlar ve eşyalar toplamak ve hatta dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla birlikte oynayabilmeniz de mümkündür.

  t0.png

  Oyunun Artı Yönleri

  1. The Walking Dead: Our World oyununu indirmek ücretsizdir.
  2. The Walking Dead: Our World oyunu orijinal The Walking Dead dizisi ile senkronize bir şekilde ilerlemektedir. Dizide gerçekleşen tüm olayları oyunda da gerçekleştirebilirsiniz.
  3. The Walking Dead: Our World oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. The Walking Dead: Our World oyununu oynayabilmeniz için Android cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. The Walking Dead: Our World oyunundaki bazı öğelere erişim sağlayabilmeniz için oyuna ödeme yapmanız gerekmektedir.

  The Walking Dead: Our World Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza The Walking Dead: Our World indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza The Walking Dead: Our World indirmek için Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna tıklayın.


  The Walking Dead: Our World Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz The Walking Dead: Our World oyununun kurulumu otomatik olarak gerçekleşmektedir. The Walking Dead: Our World oyununu oynamak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  The Walking Dead: Our World Nasıl Oynanır?

  1. The Walking Dead: Our World oyununun cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. The Walking Dead: Our World oyununa giriş yaptıktan sonra uygulamanın cihazınızın kamerasını kullanmasına izin verin ve artırılmış gerçeklik sayesinde sokaklarda, farklı mekanlarda ve hatta evinizin bahçesinde bile zombiler ile savaşmaya başlayın.

   t1.png

  2. The Walking Dead: Our World oyununda gerçekleştireceğiniz savaşlar sonucunda farklı karakterleri toplayabilir ve mevcut karakterlerin güçlerini de artırabilirsiniz.

   t2.png

  3. Oyundaki farklı silahları geliştirerek savaşlarınızı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

   t3.png

  4. The Walking Dead: Our World oyununu arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

   t4.jpg
Facebook yorumları