ThunderSoft Video Editor indir 10.3.0

Bilgisayarınızdaki videoları kolaylıkla düzenlemenizi sağlayan bir video editörü

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  34 MB
  Sürüm:
  10.3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ThunderSoft
  ThunderSoft Video Editor, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video düzenleme programıdır. ThunderSoft Video Editor programında video görüntüsünü kırpma, video efektleri, video uzunluğu ayarlama, videoya alt yazı ekleme, video birleştirme ve videoya müzik ekleme gibi birçok özelliği kolaylıkla kullanabilirsiniz. ThunderSoft Video Editor programı diğer profesyonel video düzenleme uygulamalarının yaptığı işi sahip olduğu kullanışlı arayüz ve hızlı işlem yapabilme özelliği sayesinde kolaylıkla yapabilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. ThunderSoft Video Editor programını indirmek ücretsizdir.
  2. ThunderSoft Video Editor programı bilgisayarınızı çok fazla yormadan video düzenleme işlemlerini gerçekleştirir.
  3. ThunderSoft Video Editor programı üzerinde HD video desteği bulunmaktadır.
  Programın Eksi Yönleri
  1. ThunderSoft Video Editor programının sahip olduğu özelliklere limitsiz olarak erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.
  2. ThunderSoft Video Editor programı sadece İngilizce dil seçeneğini desteklemektedir.
  ThunderSoft Video Editor indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza ücretsiz olarak ThunderSoft Video Editor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Bilgisayarınıza ThunderSoft Video Editor indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  ThunderSoft Video Editor kurulumu nasıl yapılır?

  1. ThunderSoft Video Editor kurulumunu yapmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   t1.png
  2. Kurulumun ikinci adımında ise ThunderSoft Video Editor kurulumunun yapılacağı yeri seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   t2.png
  3. Kurulum için gerekli olan adımları gerçekleştirdikten sonra Install butonuna tıklayarak bilgisayarınıza ThunderSoft Video Editor kurulumunu yapabilirsiniz. Install butonuna tıkladıktan sonra ThunderSoft kullanım sözleşmesini onaylamış sayılırsınız.

   t3.png
  4. ThunderSoft Video Editor kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   t4.png
  ThunderSoft Video Editor nasıl kullanılır?
  1. ThunderSoft Video Editor programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak başlatılacaktır. ThunderSoft Video Editor programının kullanışlı arayüzü sayesinde videonuza yapmak istediğiniz herhangi bir düzenleme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Program üzerinde yer alan düzenleme işlemlerinin üzerine fare imlecini sürükleyerek o özelliğin detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlemi programın arayüzünde yer alan butonlardan seçerek programı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   t5.png
  2. Örneğin programın ana ekranında yer alan Cropper (Kırpma) özelliğine giriş yaparak herhangi bir video üzerinde yer alan istediğiniz bir bölümü kırpma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Cropper veya program üzerinde yer alan farklı bir özelliğe giriş yaptıktan sonra o özelliği nasıl kullanabileceğiniz hakkında küçük ipuçlarına da ulaşabilirsiniz.

   t6.png
Facebook yorumları