TikTok indir (Android) 8.6.0

Android cihazlarınız üzerinden video düzenleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  62 MB
  Sürüm:
  8.6.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  musical.ly
  TikTok, akıllı cihazlarınız üzerinden video çekerek diğer kullanıcılar ile paylaşabileceğiniz ücretsiz bir platformdur. Uygulama üzerinde bulunan farklı video efektleri ile ortaya yaratıcı içerikler çıkarabilirsiniz. TikTok uygulaması için bir video sosyal medyası diyebiliriz. Ayrıca uygulama üzerinden dublaj yapabilir, çektiğiniz videolara farklı zaman efektleri uygulayabilir, slow motion (ağır çekim) videolar da çekebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- TikTok uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerinden başka kişilerin paylaştığı videoları cihazınıza indirebiliyorsunuz. Ancak indirme yapmanız için o videonun sahibinin izni olması gerekiyor.
  3- Uygulamanın sahip olduğu video efekt seçeneklerinin gayet güzel ve çeşitli olduğunu söyleyebiliriz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- TikTok uygulaması kullanılırken bazı cihazlarda durduruldu hatası ile karşılaşılabiliyor. Bu sorunun da yeni gelecek güncelleme ile çözüleceğini düşünüyoruz.
  2- Uygulama üzerinden sürekli video izlendiği için eğer Mobil Veri üzerinden bağlantı sağlıyorsanız internetinizi çok hızlı tüketebilir.

  TikTok uygulaması nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza TikTok indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken açılacak olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna dokunarak uygulamayı telefonunuza indirmeniz.

  TikTok uygulaması nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmiş olduğunuz TikTok uygulaması cihazınıza kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Ancak uygulamanın kullanılabilir hale gelmesi için ilk açılış ekranına telefon numaranızı giriş yaparak devam etmeniz gerekmektedir.

  TikTok uygulaması nasıl kullanılır?

  TikTok uygulamasını ilk kez indirdiğinizde uygulamaya giriş yapmanız isteniyor. Uygulama üzerinde video çekebilme ve beğenebilme gibi işlemleri yapabilmeniz için bir üyeliğe sahip olmalısınız. Uygulamaya mail adresiniz, Facebook hesabınız veya Instagram adresiniz ile ücretsiz üyelik alabilirsiniz.
  tiktok1.jpg


  Uygulamanın alt kısmında Anasayfa butonunun yanında bulunan Keşfet bölümüne tıklayarak Trend olan akımlar için çekilmiş videoları görüntüleyebilirsiniz.
  tiktok2.jpg

  Keşfet bölümünde yukarıda bulunan arama çubuğuna tıklayarak popüler müzikleri görüntüleyebilirsiniz. Bu müzikler arasında seçim yaparak hızlı bir şekilde video çekmeye başlayabilirsiniz.
  tiktok3.jpg


  Video çekmeye başladığınız zaman Güzellik Moduna sahip olan kamerası sayesinde gerçekten kaliteli videolar çekebileceğinizi söyleyebiliriz. Basılı tutarak veya zaman ayarlı olarak video çekme işlemi yapabilirsiniz.
  tiktok4.jpg

  Kamera üzerinden çekim yaparken efekt uygulayabilirsiniz.
  tiktok5.jpg


  Çektiğiniz videolara uygulayabileceğiniz Shake (Sallanma), 70s (Retro), Illusion (İllüzyon) vb. efektlerin videolarınıza gayet iyi bir hava kattığını söyleyebiliriz. Bu efektler dışında Slow Motion (Ağır Çekim), Go back in time (Videoları geriye sarma) gibi güzel efektlerin de uygulama üzerinde mevcut olduğunu söyleyelim.
  tiktok6.jpg
Facebook yorumları