Time Lapse Camera (Android) indir 1.2.7

Android cihazlarınız üzerinden time lapse video ve time lapse fotoğraf oluşturabileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  32 MB
  Sürüm:
  1.2.7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  TimeLapse Studio
  Time Lapse Camera, android telefonlarınızın kamerasını kullanarak Time Lapse yani zaman atlamalı çekim tekniği kullanarak fotoğraflar ve videolar oluşturmanızı sağlayan bir uygulamadır. Time Lapse tekniği ile çekilmiş videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Time Lapse Camera uygulamasını kullanmak ücretsizdir.

  2- Time Lapse Camera uygulaması tek başına hem zaman atlamalı fotoğraf hem de video oluşturmanızı sağlıyor.

  3- Time Lapse Video kaydederken uygulamanın size sunduğu ayar seçenekleri gayet yeterli.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Time Lapse Camera uygulaması üzerinden Photo Lapse yani zaman atlamalı fotoğraf oluştururken detaylı kamera ayarları bulunmamaktadır.

  2- Time Lapse Camera uygulaması üzerinde Türkçe dil desteği barındırmıyor. Tek dil seçeneği olarak İngilizce’yi kullanabiliyorsunuz.

  Time Lapse nasıl yüklenir?

  Android cihazınız üzerinden Google Play Store’a giriş yapın. Yukarıda bulunan arama kısmına Time Lapse Camera yazın ve ilk sırada çıkan Time Lapse Camera uygulamasını telefonunuza indirin.

  Time Lapse nasıl kurulur?

  Time Lapse Camera uygulaması Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak kurabilen bir uygulamadır. Play Store’dan uygulamanın indirme işlemi bittiği zaman telefonunuza kurulumu da otomatik olarak yapılacaktır. Ekstra bir kurulum işlemi yapmanız gerekmemektedir.

  Time Lapse nasıl kullanılır?

  Time Lapse Camera uygulamasının kurulumutamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırın.Karşınıza gelen ekrandan üzerinden hızlıca çekim işlemi yapabilirsiniz. Create Photo Lapse ve Create Video Lapse olmak üzere karşınıza iki farklı seçenek geliyor. Bunlardan ilki Zaman Atlamalı Fotoğraf çekimidir, ikincisi ise Zaman Atlamalı Video çekimidir.
  time1.jpg

  İlk olarak zaman atlamalı fotoğraf oluşturmak için Create Photo Lapse kısmına tıklayarak Zaman Atlamalı Fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Atlamalı Fotoğraf çekerek gün gün çektiğiniz fotoğrafları arka arkaya koymanızı sağlar. Örneğin: Diyet yapmaya başlayan birinin fotoğrafını her gün çekerek adım adım değişimini görsel olarak görebilirsiniz. Ya da güneşin batışını an be an kaydedebilirsiniz.
  time3.jpg

  timevideo.jpg

  Şimdi gelelim Time Lapse Camera ile oluşturacağınız videolara. Create Video Lapse kısmına dokunun ve kamerayı açın. Video oluştururken kamerayı açtığınız zaman ekran üzerinden ayarları da değiştirebilirsiniz. Ayarlar üzerinde videonun uzunluğunun ne kadar olacağı, saniyede kaç kare çekeceği vb. gibi özellikleri ayarlayabilirsiniz.
  Time Lapse tekniği ile çekilmiş videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.
  time2.jpg
Facebook yorumları