Tinder indir (Android) 9.12.0

Farklı kişiler ile eşleşerek sosyalleşebileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  69 MB
  Sürüm:
  9.12.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Tinder
  Tinder, yeni kişilerle tanışabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Tinder uygulaması üzerinden eşleşeceğiniz kişiler ile birbirinize mesaj göndererek konuşabilir ve onlarla buluşabilirsiniz. Tinder uygulaması üzerinden yakın çevrenizdeki (1 km kadar) kişilerle tanışabilir ve mesajlaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Tinder uygulamasını kullanmak ücretsizdir.
  2-
  Son zamanlarda sosyalleşme konusunda en popüler uygulama haline gelmiştir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Tinder uygulaması üzerinde bulunan bazı özellikleri kullanabilmeniz için Tinder Plus üyeliği satın almanız gerekmektedir.

  Tinder nasıl yüklenir?

  Tinder indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan Google Play Store üzerinden Yükle butonuna tıklayın. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Tinder nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmesini tamamladığınız Tinder uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Tinder indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulamayı kullanmak için karşınıza gelecek ekran üzerinden Facebook hesabınız veya telefon numaranız ile giriş yapabilirsiniz.
  tin1.jpg

  Telefonunuz ile kayıt olduktan sonra telefonunuza bir onay mesajı gelecektir. Bu onay mesajını uygulama üzerinden girdiğiniz zaman Tinder üyelik işleminiz tamamlanacaktır.

  tin2.jpg

  Tinder nasıl kullanılır?

  Tinder indirme işlemi tamamlandıktan sonra üyeliğiniz yoksa yeni bir üyelik alarak veya mevcut üyeliğiniz ile uygulamaya giriş yapın. İlk kez giriş yaptığınız zaman Tinder uygulaması üzerinden konum erişimine onay vermeniz gerekmektedir. Konum erişimine onay vermeniz yakınınızdaki kişilere erişim sağlayabilmeniz için önemlidir.

  tin3.jpg

  Tinder uygulamasına konum özelliğini aktif ederek giriş yaptığınız zaman yakınınızdaki kişiler ana ekran üzerinde hızlı bir şekilde görüntülenecektir. Ekranı sola doğru kaydırarak yeni kişilerle eşleşebilir, beğeni atarak görüşme sağlayabilir ve görüşme sağladığınız kişiler ile buluşma ayarlayabilirsiniz.

  tin4.PNG

  Tinder uygulaması üzerinde bulunan sohbet kısmında emojiler ile görüşmenize canlılık katabilirsiniz.

  tin5.PNG

  Yeni eşleşmelerinizi ve geçmiş sohbetlerinizi hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

  tin6.PNG

  Kişi profillerini ne iş yaptığı, hangi okulda okuduğu vb. özellikleri kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

  tin7.PNG
Facebook yorumları