Tiny Scanner (Android) 4.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz belge tarama ve PDF oluşturma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  12 MB
  Sürüm:
  4.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Appxy
  Tiny Scanner, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz belge tarama uygulamasıdır. Tiny Scanner, Android cihazınızı taşınabilir bir belge tarayıcıya dönüştürür ve her şeyi görüntü veya PDF olarak taramanızı sağlar. Tiny Scanner uygulamasını kullanarak, belgeleri, fotoğrafları, makbuzları, raporları veya hemen hemen her şeyi tarayabilirsiniz. Uygulama, hem telefonlar hem de tabletler için hızlı ve mükemmel bir şekilde tasarlanmıştır. Tiny Scanner uygulamasını kullanarak taramasını gerçekleştirdiğiniz belgeleri bulut depolama hizmetlerinden istediğinize yedekleyebilir, e-posta yoluyla istediğiniz kişiler ile paylaşabilir, WiFi aracılığı ile bilgisayarınıza aktarabilir ve dilerseniz telefonunuzdan veya tabletinizden kolaylıkla faks gönderebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Tiny Scanner uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Tiny Scanner uygulamasında tarayacağınız herhangi bir belge otomatik olarak düzenlenir ve PDF dosyasına dönüştürülür.
  3. Tiny Scanner uygulamasını kullanarak oluşturacağınız PDF dosyalarını uygulama üzerinden hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Tiny Scanner uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Tiny Scanner uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Android için Tiny Scanner Nasıl İndirilir?

  Tiny Scanner indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza Tiny Scanner indirmek için Play Store uygulamasında bulunan ”Yükle” butonuna tıklayın.


  Android için Tiny Scanner Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirmiş olduğunuz Tiny Scanner uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. Tiny Scanner uygulamasını kullanmak için uygulamaya cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Android için Tiny Scanner Nasıl Kullanılır?

  1. Tiny Scanner cihazınıza indirme işlemi tamamlanmasının ardından uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. Tiny Scanner uygulamasına giriş yaptıktan sonra otomatik olarak cihazınızın kamerası aktifleştirilecektir. Cihazınızın kamerasını taramak istediğiniz belgenin üzerine tutun ve tarama işlemini başlatın. Belge tarama işlemi genellikle birkaç saniye içerisinde tamamlanır.

   t1.png

  2. Tiny Scanner uygulamasını kullanarak taramasını gerçekleştirdiğiniz belgeler yüksek kaliteli olarak PDF dosyasına dönüştürülür.

   t2.png

  3. Tiny Scanner uygulaması ile PDF dosyasına dönüştürdüğünüz belgeleriniz üzerinde hızlı bir şekilde işaretleme ve değişiklik yapabilirsiniz.

   t3.png

  4. Uygulama üzerinden oluşturduğunuz PDF dosyalarını bulut hesaplarınıza yedekleyebilir, e-posta veya diğer uygulamalar aracılığıyla diğer kullanıcılar ile paylaşabilir ve dilerseniz faks olarak gönderebilirsiniz.

   t4.png

  5. Oluşturduğunuz tüm belgeleri düzenli bir şekilde Tiny Scanner uygulamasının ana ekranında görüntüleyebilirsiniz.

   t5.png
Facebook yorumları