To Do Reminder (Android) 2.68.30

Android cihazlarınızda kullanabilceğiniz ücretsiz hatırlatma uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7,3 MB
  Sürüm:
  2.68.30
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  App Innovation
  To Do Reminder, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz hatırlatma uygulamasıdır. Günlük hayatınızda yapacağınız işleri, önemli gün veya haftaları To Do Reminder uygulamasına ekleyin ve zamanı geldiğinde uygulama sizi sesli olarak uyarsın. To Do Reminder uygulamasının kullanımı hızlı ve kolaydır. Hatırlatıcı listesindeki herhangi bir görevi sadece saniyeler içerisinde ayarlayabilirsiniz. Günlük Yapılacaklar Görevleri, Toplantıları, Ödev ve Projeleri, İş Randevularını, İlaç/Hap Alma Zamanını, Fatura Ödeme Gününü, Önemli Aramalar, Doğum Günleri, Yıldönümleri ve daha fazlasını To Do Reminder uygulamasını kullanarak kolaylıkla organize edebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. To Do Reminder uygulamasınıindirmek tamamen ücretsizdir.
  2. To Do Reminder uygulamasında bulunan Alarm özelliği sayesinde kaydedilen tüm önemli notlar sesli bir şekilde kullanıcıya bildirilir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. To Do Reminder üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. To Do Reminder uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  To Do Reminder Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza To Do Reminder indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. To Do Reminder Play Store üzerinden ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  To Do Reminder Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz To Do Reminder uygulamasınıherhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterlidir.


  To Do Reminder Nasıl Kullanılır?

  1. To Do Reminder uygulamasınıncihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. To Do Reminder uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın ana ekranında yer alan “Add Reminder” seçeneğine dokunarak yeni bir Hatırlatıcı oluşturabilirsiniz.

   t1.png

  2. To Do Reminder uygulamasında günlük, haftalık, aylık ve yıllık hatırlatıcı oluşturabilmeniz mümkün.

   t2.png

  3. To Do Reminder uygulaması sayesinde günlük planınızı oluşturabilir ve oluşturduğunuz planı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

   t3.png

  4. To Do Reminder uygulamasında oluşturduğunuz görevleri veya planları To Do Reminder uygulamasını kullanan diğer arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

   t4.png

  5. To Do Reminder uygulamasına sosyal medya hesaplarınızı bağlayarak sosyal medya hesaplarınızda bulunan arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın doğum gününü uygulamaya aktarabilirsiniz. Uygulama, etkinlik günü geldiğinde size sesli olarak bildirim gönderecektir.

   t5.png
Facebook yorumları