ToneLib JAM 3.9.0

Gitar ve yaylı enstrüman çalan kişiler için öğrenme ve uygulama programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  45,2 MB
  Sürüm:
  3.9.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ToneLib
  ToneLib JAM, gitar ve diğer yaylı enstrümanlar için tabla ve notalar oluşturmak, düzenlemek, yazdırmak ve dinlemek için kullanılan bir programdır. ToneLib JAM programını, düzenli gitar çalmak, şarkı öğrenmek veya performans becerilerinizi bir üst seviyeye çıkarmak için kullanabilirsiniz. ToneLib JAM, hemen hemen her şarkıdan yedek parçalar oluşturmayı kolaylaştırır. Dahili oynatıcı, aynı perdeyi korurken çalma temposunu değiştirmenize izin verir ve müziğin bir bölümünü döngüleme imkanlarına sahiptir. Eğer yaylı enstrümanları yeni çalmaya başladıysanız, ToneLib JAM, bir enstrüman çalmayı öğrenmeye başlamak için mükemmel bir yoldur. En sevdiğiniz şarkının veya müzik alıştırmalarının sekmelerini (veya müzik sayfasını) bulun, yükleyin ve çalmaya başlayın. Speed Training Loop işlevini kullanarak en zor müzik parçalarını bile adım adım öğrenebilirsiniz. Eğitim sürecinizi bir oyun gibi göstermek için 3 Boyutlu Görünüm Özelliğini kullanabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ToneLib JAM indirmek ücretsizdir.
  2. ToneLib JAM programının sade ve kullanışlı arayüzü sayesinde programı kolaylıkla yönetebilirsiniz.
  3. ToneLib JAM programının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  ToneLib JAM Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara ToneLib JAM indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. ToneLib JAM programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


  ToneLib JAM Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz ToneLib JAM kurulum dosyasını çalıştırın. ToneLib JAM kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “I accept the terms in the License Agreement” seçeneğini işaretleyerek lisan sözleşmesini kabul edin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   t1.png

  2. ToneLib JAM kullanıcı sözleşmesini kabul ettikten sonra önlendirileceğiniz pencere üzerinde bulunan “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   t2.png

  3. PC’ye ToneLib JAM kurulumu tamamlandıktan sonra kurulum penceresi üzerinde yer alan “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   t3.png

  ToneLib JAM Nasıl Kullanılır?

  1. ToneLib JAM programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   t4.png

  2. Ses sekmeleri, ses eklentileri, yedek parça oynatıcıları, MIDI arayüzleri vb. içeren milyarlarca pencereyi unutun. Artık tüm bunları tek bir programda ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. ToneLib JAM programında, ek parçanızı sekmelerin hemen yanına yerleştirebilirsiniz, böylece ses dosyanızı ve mevcut müzik çubuklarınızı ilişkilendirebilirsiniz. Ayrıca, Enstrüman Haritalama Şeması'nı kullanarak, favori ses eklentilerinizi veya tercih ettiğiniz müzik türüne göre varsayılanları kullanarak kendi benzersiz sesinizi yaratabilirsiniz.

   t5.png

  3. ToneLib JAM programında bulunan 3 Boyutlu Görünüm Özelliğini kullanarak oluşturduğunuz ses dosyalarını sanki Guitar Hero oyunu oynuyormuş gibi görüntüleyebilirsiniz.

   t6.png
Facebook yorumları