Top Eleven indir (Android) 7.10.6

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz futbol menajerlik oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  43 MB
  Sürüm:
  7.10.6
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Nordeus
  Top Eleven, Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz futbol menajerlik oyunudur. Kendi kulübünüzü sıfırdan oluşturarak kendi stadınızı, takımınızı ve oyuncularınızı yönetebilirsiniz. Kulübünüze bir isim vererek hemen sıfırdan inşa etmeye başlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz oyunculara antrenman uygulayarak oyuncularınızın sahip olduğu becerileri geliştirebilirsiniz. Kulübünüzün finansal durumunun yönetimini de kulüp menajeri olarak siz yönetmektesiniz. Dilerseniz kulübünüzde bulunan oyuncuları satarak yerine yeni oyuncular da transfer edebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Top Eleven oyununu indirmek ücretsizdir.
  2- Top Eleven
  oyunu üzerinden oluşturacağınız takım ile gerçek zamanlı başka takımlar ile futbol müsabakası düzenleyebiliyorsunuz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Top Eleven oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Top Eleven oyunu tam anlamıyla bir futbol oyunu değildir. Oyun üzerinde sadece menajerlik yapabiliyorsunuz. Oyuncuları tam anlamıyla yönetme imkânınız bulunmuyor.

  Top Eleven indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Top Eleven indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Top Eleven indirme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Top Eleven kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Top Eleven kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama, indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  Top Eleven nasıl oynanır?

  Top Eleven uygulamasını cihazınıza indirme işlemini tamamlayın ve uygulamaya giriş yapın. İlk olarak yönettiğiniz futbol kulübünün sahip olduğu stadın ve sahanın ayarlamalarını yaparak oyuna başlayabilirsiniz. Kulübünüzün stadı üzerinde tribün, ışık ve skor tabelası gibi özellikler üzerinde değişim işlemi yapabilmeniz mümkün.

  t1.jpeg

  Müsabaka öncesi takımınızın dizilişini yeniden düzenleyerek rakibinizi yenmek için yeni strateji oluşturabilirsiniz.

  t2.jpeg

  Transfer listesi üzerinde yer alan oyuncuları transfer edebilir veya kendi sahip olduğunuz oyuncuları da satılması için transfer listesine ekleyebilirsiniz.

  t3.jpeg

  Oyun içerisinde gerçekleştirdiğiniz müsabakalar sonucunda en iyi sonucu elde ederek oyunun en iyisi olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Oyun içerisinde farklı hedeflere ulaşarak ödül kazanabilirsiniz.

  t4.jpeg

  Top Eleven oyunu üzerinde müsabaka sonucu elde edeceğiniz altınla ile kendinize özel bir forma tasarımı düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bazı gerçek takımların da formasını kendi takımınızın forması olarak belirleyebilirsiniz.

  t5.jpeg
Facebook yorumları