Tor Browser (Android) 68.4.1

Erişim engeli bulunan web sitelerine girebileceğiniz bir Android tarayıcısı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  60 MB
  Sürüm:
  68.4.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  The Tor Project
  Tor Browser, maksimum gizlilik ile internette gezinmenizi ve internet servis sağlayıcınızın engellemiş olabileceği sitelere erişmenizi sağlayan bir mobil uygulamadır. Yazılım sizi ağ gözetimine karşı korur ve internet bağlantınızı izleyebilecek kişilerin ziyaret ettiğiniz siteleri bulmasına, şifreleri yakalamasına veya oturum açma ayrıntılarına izin vermez. Tor Browser, web sayfalarının coğrafi konumunuzu veya IP adresinizi keşfetmesini önlemeye yardımcı olabilir.Ayrıca uygulamasize çeşitli nedenlerle internet servis sağlayıcınızın açmanıza izin vermeyen web sitelerine erişme özgürlüğü verir. Tarama oturumunu bitirdikten sonra uygulama çerezleri otomatik olarak siler ve bu şekilde istenmeyen reklamlarla birlikte üçüncü taraf izleyicileri de engeller.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Tor Browser uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Tor Browser uygulamasını kullanarak erişim problemi yaşadığınız internet sitelerini kolaylıkla ziyaret edebilirsiniz.
  3. Tor Browser uygulamasında paylaştığınız veriler güvenli bir şekilde saklanır ve üçüncü şahıslar tarafından görüntülenmesi engellenir.
  4. Tor Browser uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  Tor Browser Nasıl İndirilir?

  Tor Browser uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna dokunarak Tor Browser uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Tor Browser Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Tor Browser uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Tor Browser uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.


  Tor Browser Nasıl Kullanılır?

  1. Tor Browser uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Tor Browser uygulamasına giriş yaptığınızda internet tarayıcısının özelliklerini öğrenebilirsiniz.

   t1.png

  2. Tor Browser internet tarayıcısı gizliliğe önem veren bir uygulamadır. Tor Browser uygulamasındaki gelişmiş özellik sayesinde gerçekleştireceğiniz işlemler herhangi bir sunucuya gönderilmez ve üçüncü şahısların görüntülenmesi engellenir.

   t2.png

  3. Android için Tor Browser uygulamasını kullandığınızda, trafiğiniz Tor ağı üzerinden iletilirken üç kez geçirilir ve şifrelenir.

   t3.png
Facebook yorumları