Total Network Inventory 4.3.0

Ağınıza bağlı olan tüm bilgisayarlar hakkında bilgi almanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  28,5 MB
  Sürüm:
  4.3.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Softinventive
  Total Network Inventory, bilgisayarınızdan bağlı olduğunuz ağ hakkında bilgi toplamanıza yardımcı olan programdır. Total Network Inventory programını kullanarak ağınızı kullanan diğer bilgisayarların sistem, CPU, video bilgisi, depolama, ağ ve diğer özellikleri hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Total Network Inventory programını kullanarak kontrol etmek istediğiniz ağ bilgisayarını seçebilir, ağınızda bir tarama işlemi gerçekleştirebilir veya özel parametreleri doğrudan birincil panelden yapılandırmak için bir sihirbaz çalıştırabilirsiniz. Programdaki “Hızlı Çevrimiçi Tarama” ve “Oturum Açma Taraması” işlemlerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz. Tarama işleminin sonunda, bilgi almanız gereken iş istasyonlarını seçebilirsiniz. Tüm bu özelliklere ek olarak, program verileri otomatik olarak alır ve birincil panelde görüntüler.

  Programın Artı Yönleri

  1. Total Network Inventory programını indirmek ücretsizdir.
  2. Total Network Inventory, kategorisinde yer alan diğer programlara göre en etkili sonucu veren programdır.
  3. Total Network Inventory programındaki tüm özellikler net olarak sonuç vermektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Total Network Inventory programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Total Network Inventory Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Total Network Inventory indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Total Network Inventory Nasıl Kurulur?

  1. Total Network Inventory kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresi aktif hale geldikten sonra pencere üzerinde yer alan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   t1.PNG

  2. PC’ye Total Network Inventory kurulumunu gerçekleştirirken kurulum penceresi üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   t2.PNG

  3. Bilgisayara Total Network Inventory kurulum işlemi tamamlanmasının ardından “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   t3.PNG

  Total Network Inventory Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işlemini tamamladığınız Total Network Inventory programını bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Total Network Inventory programını bilgisayarınızda çalıştırdığınızda basit bir tarama işleminin ardından ağınıza bağlı olan bilgisayarları listelenmiş olarak programın ana penceresi üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

   t4.png

  2. Total Network Inventory programının ana penceresi üzerinde yer alan herhangi bir bilgisayarın üzerine tıkladığınızda bilgisayarın tüm sistemi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

   t5.png

  3. Ayrıca ağınıza bağlı olan tüm bilgisayarların sabit sürücüleri hakkında tüm detaylı bilgileri Total Network Inventory programının “Table Reports” bölümünü kullanarak görüntüleyebilirsiniz.

   t6.png

  4. Total Network Inventory programının “Network map” özelliğini kullanarak ağ cihazlarının yapısını isteğinize göre değiştirebilirsiniz.

   t7.png
Facebook yorumları