Total Video Converter indir 3.71

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz basit bir video dönüştürme programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  15 MB
  Sürüm:
  3.71
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  EffectMatrix
  Total Video Converter, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz video dönüştürme programıdır. Total Video Converter programı üzerinden bilgisayarınızda veya çıkarılabilir diskiniz üzerinde bulunan herhangi bir videonun kalitesini, mobil cihazlarla uyumluluğunu, CD-DVD uyumluluğunu ve birçok özelliğini yönetebilirsiniz. Total Video Converter programını kullanarak herhangi bir videoyu veya ses dosyasını CD’ye yazdırabilirsiniz.


  Programın Artı Yönleri

  1. Total Video Converter programını indirmek ücretsizdir.
  2. Total Video Converter programı ile birlikte gelen Total Video Player ile bilgisayarınızda ücretsiz video oynatıcısına sahip olabilirsiniz.
  3. Total Video Converter programının sahip olduğu arayüz ve hızlı işlem yapabilmesi nedeniyle; Total Video Converter kullanışlı ve bilgisayarınızı yormayan bir programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Total Video Converter programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. Total Video Converter programı çok fazla güncelleme almadığı için program özelliklerinde çok fazla değişiklik olmuyor.

  Total Video Converter nasıl indirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz Total Video Converter indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayarak programın kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  Total Video Converter nasıl kurulur?

  1. Total Video Converter kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Karşınıza gelecek pencerede bulunan Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

   t1.png
  2. Total Video Converter programı bilgisayarınız üzerinde çok az bir disk alanı kaplamaktadır. Kurulumun bu adımında ise Total Video Converter programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

   t2.png
  3. Total Video Converter kurulumu için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra Install butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   t3.png
  4. Total Video Converter kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın.

   t4.png

  Total Video Converter nasıl kullanılır?

  1. Kurulum işlemi tamamlanmış olan Total Video Converter programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Karşınıza gelecek ekran üzerindeki ipuçlarını takip ederek Total Video Converter programını hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Program üzerinden herhangi bir videoyu düzenlemek için sol üst kısımda yer alan New Task butonuna tıklayın. New Task butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden dönüştürmek istediğiniz videoyu seçin ve devam edin.

   t5.png
  2. Dönüştürmek istediğiniz videoyu seçtikten sonra açılan menü üzerinden videoya uygulanacak işlemi seçin.

   t6.png
  3. Videoya uygulamak istediğiniz işlemi seçtikten sonra programın ana ekranında bulunan Convert Now butonuna tıklayarak videonun dönüştürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   t7.png
  4. Total Video Converter programı üzerinden yapacağınız tüm dönüştürme işlemlerinin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir. Dönüştürme işlemi tamamlanana kadar programın arka planda çalışmasını sağlayabilirsiniz. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra ortaya çıkan videonun bulunduğu klasöre otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

   t8.png
Facebook yorumları