Township bilgisayara indir 6.4.0

Android markette bulunan Township oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  6.4.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Playrix Games
  Township bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Township oyununu bilgisayarınız üzerinden de kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Not: Bu yazımızda siz değerli misafirlerimize Township bilgisayara indirme yöntemi anlatılmıştır. Eğer Township oyununu Android cihazınıza indirerek oynamak istiyorsanız Township Android indir linkine tıklayarak oyunu Android cihazınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

  Township Oyununu Bilgisayardan Oynamanın Artı Yönleri

  1- Township bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Township
  oyununu bilgisayarınız üzerinden daha büyük ekranda oynayarak şehrinizi kolayca yönetebilirsiniz.

  Township Oyununu Bilgisayardan Oynamanın Eksi Yönleri

  1- Township oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Township bilgisayarda oynamak için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Township bilgisayara indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayara Township oyununu indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak LD Player indirme işlemi başlatılacaktır. Township oyununu bilgisayarınızda LD Player programını kullanarak oynayabilirsiniz.

  Township bilgisayara kurulumu nasıl yapılır?

  Township bilgisayarınıza kurmak için Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza olarak indirmiş olduğunuz LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinden Install butonuna tıklayarak LD Player kurulumunu başlatabilirsiniz.

  ld1.png

  Install butonuna tıkladıktan sonra LD Player programının kurulumu için gerekli olan ekstra dosyaların indirme işlemi başlatılacaktır. İndirme işlemi tamamlanana kadar kurulum penceresinden çıkış yapmamaya özen gösterin.

  ld2.png

  LD Player kurulumu tamamlandıktan sonra LD Player programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. LD Player programına Township oyununu indirmek için programın ana ekranında yer alan Play Store uygulamasına giriş yapın.

  ld3.jpg

  Play Store üzerinden Township oyununu bilgisayarınıza indirmek için Gmail hesabınızı kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir hesabınız yoksa Create Account yazısına tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Township bilgisayar üzerinden nasıl oynanır?

  Township oyununu bilgisayarda oynamak için Gmail hesabınızı kullanarak Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamanın arama kısmına Township yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

  ld5.jpeg

  Township oyununu LD Player programına indirerek bilgisayarınızdan oynamak için Yükle butonuna tıklayarak oyunu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

  ld6.jpeg

  LD Player programı üzerinde Township indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Township oyununu bilgisayarınız üzerinden ücretsiz olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

  ld7.jpeg
Facebook yorumları