Township indir (Android) 6.4.0

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir çiftlik oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  96 MB
  Sürüm:
  6.4.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Playrix Games
  Township, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir çiftlik oyunudur. Township oyununu Android cihazınıza indirerek kendinize özel bir şehir kurarak oradaki çiftliğinizi yönetebilirsiniz. Township oyununda çiftliğinize ektiğiniz mahsulleri toplayın, tesislerinizde işleyin ve şehrinizi geliştirmek için bu ürünleri farklı ülkere satarak para kazanın. Şehrinizde sadece çiftlik işlemleri dışında restoran, sinema ve diğer topluluk binalarını inşa edebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Township oyununu indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Township
  oyununa sosyal medya hesaplarınızı bağlayarak oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.
  3- Township oyunu üzerinde bulunan etkinliklere katılarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1- Township oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Township oyununu oynayabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Township indirme nasıl yapılır?

  Android cihazınıza Township indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Township uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Android cihazlara Township kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Township uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. Township uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. İndirme işlemini yaptığınız taktirde kurulum işlemi de tamamlanacaktır.

  Android cihazlarda Township nasıl oynanır?

  Township oyununu oynamak için Android cihazınıza indirme işlemi tamamlanan Township oyununa cihazınızın menüsü üzerinde bulunan uygulama logosuna tıklayarak giriş yapın. Oyuna giriş yaptıktan sonra oyun üzerindeki yönlendirmeleri takip ederek Township oyununun nasıl oynanacağı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Oyuna ilk olarak kendi şehrinizi oluşturarak başlıyorsunuz.

  t0.jpeg

  Oyun üzerinde yetiştireceğiniz mahsulleri diğer ülkelere satışını sağlayarak şehrinizi büyütebilirsiniz. Mahsul satışından gelen gelirler ile şehrinizde yaşayan insanlar için farklı binalar inşa ederek gelirinizi artırabilirsiniz. İnşa ettiğiniz binalar şehrinizin dekorasyonu konusunda önemli bir yer kaplamaktadır.

  t1.jpeg

  Şehrinizde yaşayan insanlar için ziyaret edilebilir bir hayvanat bahçesi açarak bu hayvanat bahçesine yeni hayvanlar satın alabilirsiniz.

  t2.jpeg

  Şehrinizin yer altı kaynaklarını madencilik ile ortaya çıkararak yer altı kaynaklarınızı diğer ülkelere satabilirsiniz. Satıştan gelen para ile madenciliğinizi geliştirerek daha fazla gelir elde edebilirsiniz.

  t3.jpeg

  Township oyunu sürekli olarak oynanabilen bir oyundur. Bu nedenden dolayı Township oyununu sıkılmadan sürekli olarak oynayabilirsiniz.

  t4.jpeg
Facebook yorumları