TreeSize Personal indir 7.05

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz disk analiz yazılımı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  20,2 MB
  Sürüm:
  7.05
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  JamSoftware
  TreeSize Personal, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz disk analiz programıdır. Bilgisayarınızda TreeSize Personal programını kullanarak bilgisayarınızın diski üzerinde yer alan yüksek boyutlu dosya ve klasörleri tespit ederek boşa yer kaplayan verileri silerek diskiniz üzerinde yer açabilirsiniz. TreeSize Personal programı bilgisayarınızın arka planında çalışarak bilgisayarınızın performansını hiçbir şekilde etkilemez.

  Programın Artı Yönleri

  1- TreeSize Personal programını indirmek ücretsizdir.
  2- TreeSize Personal
  programı üzerinde bulunan 3 boyutlu görsel desteği ile bilgisayarınızın diskini profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.
  3- TreeSize Personal programı üzerinden disk kontrolü yaparken disk üzerindeki değişimleri anlık olarak kontrol edebiliyorsunuz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- TreeSize Personal programının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilmeniz için programın pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- TreeSize Personal programının sahip olduğu arayüz programı ilk kez kullanacak biri için biraz karışık gelebilir ancak zaman içerisinde programı rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

  TreeSize Personal indirme nasıl yapılır?

  TreeSize Personal indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. TreeSize Personal indirme işlemi hızlı bir şekilde otomatik olarak başlatılacaktır.

  TreeSize Personal kurulumu nasıl yapılır?

  TreeSize Personal kurulum işlemi için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza çıkacak pencere üzerinde bulunan liste üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından OK butonuna tıklayın.

  t1.png

  Bilgisayarınıza TreeSize Personal kurulumunu gerçekleştirebilmek için gerekli lisans sözleşmelerini onaylamanız gerekmektedir. Bu lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve daha sonrasında Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  t2.png

  Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra TreeSize Personal programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  t3.png

  TreeSize Personal programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  t4.png

  TreeSize Personal nasıl kullanılır?

  TreeSize Personal programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. TreeSize Personal programı bilgisayarınız üzerinde çalışmaya başladıktan sonra bilgisayarınızın disk bilgisi hızlı bir şekilde analiz edilecektir. Analiz işlemi için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

  t5.png

  TreeSize Personal programının ana ekranı üzerinde yer alan Details bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızında bulunan diskleri ve disklerin üzerinde bulunan verileri görüntüleyebilirsiniz. Disk yönetimi konusunda profesyonel hizmet sunan TreeSize Personal programını yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

  t6.png
Facebook yorumları