TuneIn Radio (Android) 21.8.1

Android cihazlarınızda radyo dinleyebileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  15 MB
  Sürüm:
  21.8.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  TuneIn Inc.
  TuneIn Radio, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz radyo uygulamasıdır. TuneIn Radio uygulaması üzerinden en sevdiğiniz AM/FM radyo istasyonlarını, internet radyosunu, podcast'leri, şovları ve daha fazlasını ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz. 100.000'den fazla radyo istasyonuyla TuneIn Radio, dünyanın dört bir yanından en geniş ücretsiz spor, müzik, konuşma ve haber radyoları seçeneklerine sahiptir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. TuneIn Radio uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. TuneIn Radio uygulaması, Play Store üzerinde bulunan radyo uygulamaları arasında en çok tercih edilen uygulamadır.
  3. TuneIn Radio uygulaması çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. TuneIn Radio uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. TuneIn Radio uygulamasını kullanabilmek için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  TuneIn Radio nasıl indirilir?

  Android cihazınıza TuneIn Radio indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Google Play Store uygulaması üzerinden TuneIn Radio uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  TuneIn Radio nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden TuneIn Radio indirme işlemi tamamlandıktan sonra TuneIn Radio uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  TuneIn Radio nasıl kullanılır?

  1. TuneIn Radio cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra istediğiniz herhangi bir radyo kanalını ücretsiz olarak dinlemeye başlayabilirsiniz.

   t1.jpeg

  2. TuneIn Radio uygulamasında bulunan Keşfet bölümüne giriş yaparak yakın çevrenizde yayın yapan radyo kanallarını dinleyebilir, son dinlediğiniz radyo kanallarına giriş yapabilir, trend olan radyo kanallarını keşfedebilir ve uygulama üzerinde bulunan haberlere erişim sağlayabilirsiniz.

   t2.jpeg

  3. TuneIn Radio uygulaması üzerinde bulunan günlük haberleri de ücretsiz olarak okuyabilirsiniz. Görüntülemek istediğiniz haber türlerini seçerek karşınıza çıkacak olan haberleri filtrelendirebilirsiniz.

   t3.jpeg

  4. 100.000’den fazla radyo istasyonunu TuneIn Radio uygulaması üzerinden ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

   t4.jpeg
Facebook yorumları