Tunity (Android) 1.20.8

Android cihazlarınızdan sesi kapalı olan TV'lerin sesini duymanızı sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  65 MB
  Sürüm:
  1.20.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Tunity
  Tunity, sesi kapalı olan bir televizyondan gelen sesleri Android cihazınızdan duymanızı sağlayan bir uygulamadır. Yüksek sesli bir ortamda iken televizyondaki sesleri duymak istiyorsanız Tunity uygulamasını kullanabilirsiniz. Tunity uygulaması izlediğiniz istasyonu belirlemek için karmaşık algoritmalar kullanır ve sesi eşleştirmek için senkronize eder. Uygulama çok basit bir şekilde çalışır. Cihazınızın kamerasını televizyon ekranına doğrultun ve bağlantının gerçekleşmesini bekleyin. Ayrıca Tunity uygulaması işitme güçlüğü çeken insanlar için iyi bir çözümdür ve TV'nin sesini kabul edilebilir bir seviyeye getirmelerine yardımcı olur. Tüm bu özelliklere ek olarak: Tunity uygulamasını kulaklığınız veya bluetooth hoparlörünüzle de eşitleyerek sesleri daha etkili bir şekilde duyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Tunity indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Tunity uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere sınırsız olarak erişim sağlayabilirsiniz.
  3. Tunity, işitme zorluğu yaşayan kişiler için de kullanışlı bir uygulamadır.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Tunity uygulaması bazı Android cihazlarına indirilemiyor.
  2. Tunity uygulaması sadece Smart-TV’ler ile çalışmaktadır.

  Tunity Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Tunity indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Tunity uygulamasını Play Store içerisinden ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Tunity Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz Tunity uygulamasınıherhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterlidir.


  Tunity Nasıl Kullanılır?

  1. Tunity uygulamasınıncihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. Tunity uygulamasına giriş yaptığınızda açılacak arayüz içerisindeki butona dokunun ve ardından cihazınızın kamerasını sesini duymak istediğiniz televizyona doğru çevirin. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra Tunity televizyon ile otomatik olarak eşleştirilecektir.

   t1.jpg

  2. Eşleştirme işlemi başarılı olarak tamamlandığında Android cihazınızın arayüzünden ses seviyesini ayarlayabilirsiniz.

   t2.jpg

  3. Tunity uygulaması Android cihazınıza bağlı olan kulaklık veya bluetooth hoparlörler ile uyumludur. Televizyondan gelen sesleri kulaklık veya hoparlörler ile duyabilirsiniz.

   t3.jpg

  4. Tunity uygulamasını televizyon bulunan her yerde kullanabilirsiniz. Örneğin: Havaalanındaki bir televizyona bağlanarak içeriğindeki haberleri dinleyebilir veya bir kafede bulunan televizyondaki maçın sesini duyabilirsiniz.

   t4.jpg
Facebook yorumları