Turbo Studio 20.2

Bilgisayarınızdaki bir program veya uygulamayı taşınabilir hale getirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  31,6 MB
  Sürüm:
  20.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Turbo
  Turbo Studio, bilgisayarınızda denemek istediğiniz bir program veya uygulamayı kurulum yapmanıza gerek kalmadan taşınabilir hale dönüştürmenize yardımcı olan programdır. Sürücü ve sistem güncellemeleri, hataların oluşma olasılığını azaltmak için sürekli olarak geliştirildiğinden, uygulamaların sisteminize ve kayıt sistemlerine kök salması gerekebilir. Bununla birlikte, Turbo Studio gibi yardımcı programların yardımıyla bir uygulamanın dağıtım yapmadan kullanıma hazır bir pakette çalışmasını sağlamak için gereken dosyaları birleştirebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Turbo Studio programını indirmek ücretsizdir.
  2. Turbo Studio programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.
  3. Turbo Studio programı her çeşit veriyi dönüştürmenizi sağlar.
  4. Turbo Studio programını kullanarak kendinize özel taşınabilir programlar veya uygulamalar oluşturabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Turbo Studio programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmek için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Turbo Studio Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Turbo Studio indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Turbo Studio indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Turbo Studio Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Turbo Studio indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Turbo Studio kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılan pencere üzerindeki “I accept the terms in the License Agreement” seçeneğini işaretleyerek lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   t1.PNG

  2. Kurulumun diğer bölümünde ise “Browse…” butonuna tıklayarak Turbo Studio programının kurulacağı disk alanını belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak PC’ye Turbo Studio kurulum işlemini gerçekleştirin.

   t2.PNG

  3. Bilgisayara Turbo Studio kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   t3.PNG

  Turbo Studio Nasıl Kullanılır?

  1. Turbo Studio programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programı çalıştırın. Turbo Studio programına giriş yaptığınızda açılan arayüz içerisindeki “Add files” butonuna tıklayarak taşınabilir hale getirmek istediğiniz program veya uygulamanın kurulum dosyasını seçin.

   t4.PNG

  2. Taşınabilir hale getirmek istediğiniz dosyayı Turbo Studio programına ekledikten sonra dosyayı liste üzerinden seçin ve ardından “Build” butonuna tıklayarak dönüştürme işlemini başlatın.

   t5.PNG

  3. Dönüştürme işlemi tamamlanana kadar Turbo Studio programını kapatmamaya özen gösterin. Bu işlemin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve dosya boyutunun büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilir.

   t6.PNG

  4. Dönüştürme işlemi tamamlandıktan sonra seçtiğiniz program taşınabilir hale dönüştürülecektir. Bu dosyayı istediğiniz bir bilgisayara veya konuma taşıyarak hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   t7.PNG
Facebook yorumları