Turbo VPN (Android) 2.8.1

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz VPN uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  9,2 MB
  Sürüm:
  2.8.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Innovative Connecting
  Turbo VPN, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz VPN uygulamasıdır. Android cihazlarınızda Turbo VPN uygulamasını kullanarak güvenlik ve hızlı bir şekilde favori web sitelerinize ve uygulamalarınıza istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde serbestçe erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca, tek bir dokunuş ile çevrimiçi gizliliğinizi ve WiFi etkin noktanızı korumak için özel vpn kalkanı oluşturabilirsiniz. Turbo VPN uygulamasını Android cihazlarınızda etkinleştirdiğinizde, internet üzerinden hiç kimse konumunuzu bulamaz. Turbo VPN, tüm etkinliklerinizi bir VPN sunucusu üzerinden tünelleyer ve böylece hiç kimse etkinliklerinizi çevrimiçi olarak izleyemez. Turbo VPN uygulamasında bulunan CPN özeliği sayesinde internet üzerinde isimsiz ve güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz. Android için gizlilik kalkanı ile özel tarama keyfini çıkarın.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Turbo VPN uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Turbo VPN uygulaması üzerinde bulunan bir özellik sayesinde internet üzerinde paylaşacağınız veriler gizli tutulur ve başkalarının erişim sağlaması engellenir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Turbo VPN uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Turbo VPN uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Turbo VPN Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz Turbo VPN indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasında bulunan ”Yükle” butonuna dokunarak Android cihazınıza Turbo VPN indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Turbo VPN Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden Turbo VPN indirme işlemi tamamlandıktan sonra, Turbo VPN uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Turbo VPN Nasıl Kullanılır?

  1. Turbo VPN uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Turbo VPN uygulamasına giriş yaptıktan sonra karşınıza gelecek liste üzerinde bulunan herhangi bir bölgenin ismine dokunarak hızlı bir şekilde VPN bağlantısı sağlayabilirsiniz.

   t1.jpeg

  2. VPN bağlantısı sağlamak istediğiniz bölgenin ismine dokunduktan sonra VPN bağlantısı otomatik olarak başlatılacaktır. VPN bağlantısı başlatıldıktan sonra erişim sağlayamadığınız web sitesine veya uygulamaya kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

   t2.jpeg

  3. Turbo VPN uygulaması ile başlatacağınız VPN bağlantısını kapatmak için uygulamanın ana ekranında bulunan “X” butonuna dokunabilirsiniz.

   t3.jpeg
Facebook yorumları