TweakPower 1.088

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz çeşitli sistem araçlarını içerisinde barındıran program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  13,6 MB
  Sürüm:
  1.088
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Kurt Zimmermann
  TweakPower, bilgisayarınızın sistem performansını ayarlamanıza, bilgisayarın çeşitli alanlarını temizlemenize, otomatik bakım görevi oluşturmanıza ve çok daha fazlasını gerçekleştirmenizi sağlayan programdır. TweakPower, bilgisayarınızın neredeyse eksiksiz bir yönetimini sağlamak için bir takım araçları bir araya getirir. Bunlar, kayıt defteri girdilerini, web tarayıcılarını, sistem ayarlarını ve eklentileri doğrudan hedefleyen temizleme işlemlerini gerçekleştirirken, optimizasyon sistem kapatma ve önyükleme, çökmüş programlar için bekleme süresini kısaltma, görünüm ince ayarları ve disk ve sistem hızlandırma işlemlerini gerçekleştirir.

  Programın Artı Yönleri

  1. TweakPower programını indirmek ücretsizdir.
  2. TweakPower programı, bilgisayarınızın performansını sadece birkaç tıklama ile yükseltebileceğiniz gelişmiş özelliklere sahiptir.
  3. TweakPower programı, en az 5 farklı programın gerçekleştireceği işleri tek başına yapabilmektedir.
  4. TweakPower programının sahip olduğu tüm özelliklere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  TweakPower Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza TweakPower indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. TweakPower kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  TweakPower Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara TweakPower kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. TweakPower kurulum penceresi bilgisayarınızda açıldığında pencere içerisindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı disk bölümünü belirleyin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin.

   t1.PNG

  2. PC’ye TweakPower kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   t2.PNG

  TweakPower Nasıl Kullanılır?

  1. TweakPower programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programı çalıştırın. TweakPower programının arayüzü içerisinde bulunan menü üzerinden programın sahip olduğu tüm özellikleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. “Cleaning” bölümü içerisinde ise hızlı veya özel temizleme araçlarından birini kullanabilirsiniz.

   t3.PNG

  2. TweakPower programının “Windows” bölümünde yer alan çeşitli sistem özelliklerini kullanarak bilgisayarınızın işletim sisteminin içeriğini kendi isteğinize göre değiştirebilirsiz.

   t4.PNG

  3. TweakPower programındaki “System” bölümündeki özellikleri kullanarak program kaldırma işlemi gerçekleştirebilir, başlangıç programlarını yönetebilir, güç özelliklerini yönetebilir ve daha fazla araca erişim sağlayabilirsiniz.

   t5.PNG

  4. TweakPower programının “HDD” bölümündeki özellikleri kullanarak bilgisayarınızın sabit diskinde bulunan hataları düzenleyebilir, sabit diskte parçalanmış olan dosyaları düzeltebilir, depolama alanını yönetebilir ve diğer etkili özelliklerden ihtiyacınıza uygun olanı kullanabilirsiniz.

   t6.PNG

  5. Programın “Tools” bölümünde ise bilgisayarınızı kullanırken günlük hayatta ihtiyacınız olabilecek yedekleme, dosya birleştirme ve etkinlik yönetim özelliklerini kullanabilirsiniz.

   t7.PNG

  6. Bilgisayarınızın daha performanslı çalışmasını sağlamak için TweakPower programının “Optimize” bölümündeki özellikleri kullanabilirsiniz. Bu bölümdeki özellikler bilgisayarınızın oyun performansını da artırmanıza yardımcı olur.

   t8.PNG
Facebook yorumları