UCheck 3.4.1.0

Bilgisayarınızdaki programları ve uygulamaları tek tuşla güncellemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  29,2 MB
  Sürüm:
  3.4.1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Adlice Software
  UCheck, bilgisayarınızdaki güncel olmayan program ve uygulamaları güncellemenizi sağlayan basit ve kullanışlı bir programdır. UCheck programını kullanarak bilgisayarınızdaki tüm program ve uygulamaları en yeni sürümlerine yükseltebilirsiniz. Bilgisayarınızda güncel uygulama ve program kullanmak önemlidir çünkü en son güvenlik güncelleştirmelerinden ve en son özelliklerden yararlanmanın tek yolu budur. Ana pencere, bilgisayarınızda bir tarama yapmanızı sağlar ve bekleyen güncellemeler, yüklü uygulamalar ve indirilebilecek programlar dahil olmak üzere eski uygulamalara genel bir bakış atmanızı sağlar. Hangi program ve uygulamaların eski sürümlere sahip olduğunu tam olarak görmek ve yapılacak işlemlerin listesini görmek için sadece bir butona tıklamanız yeterlidir.

  Programın Artı Yönleri

  1. UCheck programını indirmek ücretsizdir.
  2. UCheck programını kullanarak bilgisayarınızdaki programları ve uygulamaları sadece birkaç tıklama ile saniyeler içerisinde güncelleyebilirsiniz.
  3. UCheck programı, basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Programın sahip olduğu özellikleri kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. UCheck programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2. UCheck programını kullanabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  UCheck Nasıl İndirilir?

  PC’ye UCheck indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. UCheck kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  UCheck Nasıl Kurulur?

  1. UCheck kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak UCheck programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   u1.PNG

  2. UCheck programının bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   u2.PNG

  3. PC’ye UCheck kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   u3.PNG

  UCheck Nasıl Kullanılır?

  1. UCheck programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra, programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. UCheck programına giriş yapmanızın ardından açılacak pencere üzerindeki “Scan” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki tüm program ve uygulamaların sürüm kontrol işlemini başlatın.

   u4.PNG

  2. Sürüm kontrol işlemi tamamlandıktan sonra yönlendirileceğiniz ekran üzerinden bilgisayarınızda eski sürüme sahip olan program ve uygulamaları görüntüleyebilirsiniz. Güncellemek istediğiniz program veya uygulamanın yanında bulunan “Action” butonuna tıklayın ve ardından açılacak liste üzerinden “Download” seçeneğine tıklayın.

   u5.PNG

  3. Seçtiğiniz program veya uygulamanın güncelleme dosyasının indirme işlemi tamamlanana kadar UCheck programını kapatmayın.

   u6.PNG

  4. Seçtiğiniz program veya uygulamanın güncellenmesi için gerekli dosya bilgisayarınıza indirildiğinde “Actions” butonuna tıklayın ve açılacak liste üzerinden “Install” seçeneğine tıklayın. Bu işlemi gerçekleştirdiğinizde seçtiğiniz program veya uygulama artık güncellenmiş demektir.

   u7.PNG
Facebook yorumları