Ücretsiz Video İndiricisi (Android) 1.0.8

Android cihazlarınıza ücretsiz olarak video ve müzik indirmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,1 MB
  Sürüm:
  1.0.8
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Simple Design Ltd.
  Ücretsiz Video İndiricisi, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz video indirme uygulamasıdır. Uygulama, Android cihazlarınızda tarayıcıda veya video uygulamalarında görüntülediğiniz video ve müzikleri doğrudan cihazınıza indirmenize yardımcı olur. Ücretsiz Video İndiricisi, tarayıcı veya herhangi bir uygulama üzerindeki otomatik videoları algılar ve sadece tek bir tıklama ile videoları cihazınıza indirebilirsiniz. Güçlü indirme yöneticisi, indirmeleri duraklatmanıza ve devam ettirmenize, arka planda indirmenize ve aynı anda birkaç dosyayı indirmenize izin verir. Önce videoyu önizlemek, hızlı indirmek ve çevrimdışı oynatmak için HD video indiriciyi kullanın.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasını kullanarak indireceğiniz videoların cihazınızın hangi hafızasına indirileceğini seçebilirsiniz. (Cihaz hafızası veya Hafıza kartı.)
  3. Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasını kullanarak cihazınıza indireceğiniz videoları özel kasada şifreli olarak saklayabilirsiniz.
  Uygulamanın Eksi Yönleri
  1. Ücretsiz Video İndiricisi uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Ücretsiz Video İndiricisi Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza ücretsiz Ücretsiz Video İndiricisi indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirileceksiniz. Play Store uygulamasına giriş yaptığınızda Yükle butonunu kullanarak cihazınıza Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasını indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Ücretsiz Video İndiricisi Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Ücretsiz Video İndiricisi uygulaması indirme işlemi tamamlandıktan sonra Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Ücretsiz Video İndiricisi Nasıl Kullanılır?

  1. Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasına giriş yapmanızın ardından indirmek istediğiniz dosyanın bulunduğu tarayıcıya veya uygulamaya giriş yapın. Videonun bulunduğu sayfada iken cihazınızın ekranının sağ alt kısmında çıkacak olan indirme butonuna tıklayarak videonun cihazınıza indirme işlemini başlatabilirsiniz.

   v1.jpg

  2. Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasını kullanarak cihazınıza indireceğiniz videoların indirme işlemi çok hızlı bir şekilde tamamlanır.

   v2.jpg

  3. Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasını kullanarak cihazınıza indireceğiniz videoların cihazınızda hangi alana indirileceğini seçebilirsiniz.

   v3.jpg

  4. Ücretsiz Video İndiricisi uygulamasını kullanarak cihazınıza indireceğiniz videoları özel kasada şifreli olarak saklayabilirsiniz.

   v4.jpg
Facebook yorumları