Ultimate Settings Panel 6.5

Windows işletim sisteminin sahip olduğu özelliklere hızlı bir şekilde erişebileceğiniz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  3,1 MB
  Sürüm:
  6.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Techy Geeks Home
  Ultimate Settings Panel, bilgisayarınızdaki kısayollara hızlı bir şekilde erişim sağlamanıza yardımcı olan tamamen ücretsiz bir programdır. Kullanılabilir sistem ayarlarına erişmek, özellikle de aynı pencerede birlikte gruplandırılmadığında her zaman kolay bir iş değildir, bu da bazen bilgisayarınızın davranışını değiştirmeyi zorlaştırır. Kullanılabilir ayarların tümü aynı yerden sadece bir tık uzaklıkta olduğunda bu işlem daha basit bir işlem haline gelebilir ve Ultimate Settings Panel programı bilgisayarınızın ayarlarına daha hızlı erişmenizi sağlar. Ultimate Settings Panel programının ana penceresi, çeşitli sistem ayarları için bir kısayol listesi şeklinde düzenlenmiştir ve ayrıca farklı listeler arasında geçiş yapmanızı kolaylaştıran sekmeli bir arayüze sahiptir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ultimate Settings Panel programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Ultimate Settings Panel programı onlarca aracı tek pencere üzerinden kullanmanızı sağlayan kullanışlı bir arayüze sahiptir.
  3. Ultimate Settings Panel programı tüm Windows sürümleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

  Ultimate Settings Panel Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Ultimate Settings Panel indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Ultimate Settings Panel kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Ultimate Settings Panel Nasıl Kurulur?

  1. Ultimate Settings Panel kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Ultimate Settings Panel programını kurmak için açılan pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak programın kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   u1.PNG

  2. PC’ye Ultimate Settings Panel kurulumu tamamlandıktan sonra “Close” butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   u2.PNG

  Ultimate Settings Panel Nasıl Kullanılır?

  1. Ultimate Settings Panel programının indirme işlemi tamamlandıktan sonra, programı bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. Ultimate Settings Panel programını çalıştırdığınızda aktif hale gelecek arayüz içerisindeki menüyü kullanarak programın sahip olduğu tüm özellikleri yönetebilirsiniz.

   u3.PNG

  2. Ultimate Settings Panel, bazıları Windows 7 ve Windows 8 gibi işletim sisteminin en son sürümleri için özel olarak tasarlanmış çeşitli Windows ayarlarına basitleştirilmiş erişim sunar.

   u4.PNG

  3. İşletim sistemlerinde bulunan özelliklere Ultimate Settings Panel programının kısayol tuşlarını kullanarak hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

   u5.PNG

  4. Ultimate Settings Panel programı Windows 10 işletim sisteminde bulunan tüm işlemlerin kısayollarını kullanmanıza yardımcı olmaktadır.

   u6.PNG
Facebook yorumları