Ultra Adware Killer 7.6.5.0

Bilgisayarınıdaki programlarda bulunan zararlı yazılımları kaldırmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  10 MB
  Sürüm:
  7.6.5.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Carifred
  Ultra Adware Killer, bilgisayarınızdaki zararlı yazılımları ortadan kaldırmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Ultra Adware Killer, bilgisayarınızdaki mevcut programlar ve daha önceden yükleyip kaldırdığınız programlar tarafından bilgisayarınıza sızmaya çalışan zararlı yazılımları engellemenize yardımcı olur. Ultra Adware Killer, kullanıcıların bilgisayarlarında bulunan reklamları, gereksiz araç çubuklarını, özelleştirilmiş arama motorlarını ve giriş sayfalarını da beraberinde getirdikleri tüm değişikliklerle birlikte zahmetsizce kaldırmalarını sağlar. Böylece bilgisayarınızı taramaya başlamak için yalnızca tek bir butona tıklamanız yeterli olacaktır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Ultra Adware Killer programını indirmek ücretsizdir.
  2. Ultra Adware Killer programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlıca kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3. Ultra Adware Killer, birden fazla programın yapacağı işlemi tek başına kolaylıkla yapabilir.

  Ultra Adware Killer Nasıl İndirilir?

  PC’ye Ultra Adware Killer indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından bilgisayara Ultra Adware Killer indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Ultra Adware Killer Nasıl Kurulur?

  1. Ultra Adware Killer kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirdiğiniz kurulum dosyasını çalıştırın. Ultra Adware Killer programını kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   a1.png

  Ultra Adware Killer Nasıl Kullanılır?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Ultra Adware Killer programının exe dosyasını çalıştırarak programa giriş yapın. Ultra Adware Killer programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “Scan” butonuna tıklayarak bilgisayarınızdaki zararlı dosyaların tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   a2.png

  2. Ultra Adware Killer programında gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi sonucunda zararlı yazılıma sahip olan programları, başlangıç programlarını ve internet tarayıcılarını görselde işaretlenmiş menü üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

   a3.png

  3. “Autostart” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda otomatik olarak başlatılan programları görüntüleyebilir ve bu programların başlangıçta çalışmasını engelleyebilirsiniz.

   a4.png

  4. Bilgisayarınızda Windows onarımı, Windows güvenlik duvarı onarımı, DNS ayarlarını düzenleme, kayıt defteri anahtarını sıfırlama ve buna benzer işlemleri kullanmak için programın “Malware” bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

   a5.png

  5. Ultra Adware Killer programını kullanarak bilgisayarınızda gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri seçtikten sonra “Clean” butonuna tıklayın. “Clean” butonuna tıkladıktan sonra seçtiğiniz işlemler otomatik olarak uygulanmaya başlanacaktır.

   a6.png

  6. Seçtiğiniz işlemlerin tamamlanma süresi bilgisayarınızın performansına ve seçtiğiniz işlem sayısına göre değişiklik gösterebilir. Ultra Adware Killer programını kullanarak bilgisayarınıza uyguladığınız işlemler tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki görselde bulunan uyarı penceresi gelecektir. Bu uyarı penceresinde bulunan “OK” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   a7.png
Facebook yorumları