UltraCopier 2.0.3.4

Bilgisayarınızdaki dosyaları hızlı bir şekilde aktarmanızı ve kopyalamanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  14,7 MB
  Sürüm:
  2.0.3.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  UltraCopier
  UltraCopier, bilgisayarınızdaki dosyaları düzenlemeye her karar verdiğinizde, belgeleri, fotoğrafları ve tüm klasörleri kopyalamak, taşımak ve bir yere veya başka bir yere aktarmak için harcadığınız sayısız saatle karşılaşırsınız. UltraCopier, tüm bu görevleri birkaç tıklamayla gerçekleştirmenizi sağlayan hafif bir araçtır. Program, sezgisel düzen sayesinde anlaşılması oldukça kolay olan basit bir arayüze sahiptir. Böylece, istediğiniz dosyaları kopyalayabilir, aktarabilir veya taşıyabilirsiniz. Bunu yapmak için bir giriş ve çıkış dizini tanımlamanız istenir. İşlemi başlattıktan sonra, klasörün ve o anda taşınmakta olan dosyanın tüm boyutunu görüntüleyebilirsiniz. Tüm dosya listesi de görülebilir ve bunların kopyalanma sırası değiştirilebilir. Görev herhangi bir zamanda duraklatılabilir ve devam ettirilebilir ve hatta belirli dosyaları atlayabilir veya işlemden tamamen çıkabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. UltraCopier indirmek ücretsizdir.
  2. UltraCopier programını kullanarak bilgisayarınızdaki dosya aktarım hızını saatlerden birkaç dakikaya düşürebilmeniz mümkündür.
  3. UltraCopier programı bilgisayarınızın arka planında çalışarak bilgisayarınızın performansına herhangi bir olumsuz etki sağlamaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. UltraCopier programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  UltraCopier Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz UltraCopier indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra UltraCopier kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  UltraCopier Nasıl Kurulur?

  1. UltraCopier kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. UltraCopier kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayın.

   u1.PNG

  2. PC’ye UltraCopier kurulumu tamamlandıktan sonra kurulum penceresi üzerinde yer alan “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın.

   u2.PNG

  UltraCopier Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından UltraCopier programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. UltraCopier programı bilgisayarınızın sistem tepsisinde çalışarak bilgisayarınızın çalışmasına herhangi bir olumsuz etki sağlamaz. UltraCopier programı bilgisayarınızın sistem tepsisinde aktif haldeyken dosya aktarma veya dosya kopyalama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   u3.png

  2. UltraCopier programını kullanarak gerçekleştireceğiniz dosya aktarım veya dosya kopyalama gibi işlemleri UltraCopier programının ana ekranı üzerinden takip edebilirsiniz. Ancak gerçekleştireceğiniz işlemler çok hızlı tamamlanacağı için takip etmenize bile gerek kalmayacaktır.

   u4.png
Facebook yorumları