UltraVNC indir 1.2.2.3

Bilgisayarınız üzerinden başka bir bilgisayarı yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2,6 MB
  Sürüm:
  1.2.2.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  UltraVNC Team
  UltraVNC, bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz ücretsiz uzak masaüstü erişim programıdır. UltraVNC programını kullanarak bilgisayarınızda bulunan internet veya ağ bağlantısını kullanarak karşı tarafta bulunan başka bir bilgisayarın ekranını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca UltraVNC programı üzerinden bağlantı sağlamış olduğunuz bilgisayar üzerinde işlem yapabilmeniz için fare ve klavye kullanımına da olanak sağlamaktadır. Uzaktaki bir bilgisayarı sanki kendi bilgisayarınız gibi kullanabilirsiniz. Böylece farklı bir konumdaki bilgisayarda bulunan herhangi bir dosyayı veya programı kolaylıkla yönetebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- UltraVNC indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- UltraVNC
  programı çok güçlü bağlantı sayesinde herhangi bir kare kaybı olmadan karşı taraftaki bilgisayar ile bağlantı kurmanızı sağlar.
  3- UltraVNC programı, bilgisayar desteği sağlayan firmalar ve müşterileri için çok kullanışlı bir uzaktan yönetim programıdır. Karşı taraftaki bilgisayar dünyanın neresinde olursa olsun hızlı bir şekilde erişim sağlayabilir ve uzaktan kontrol edebilirsiniz.
  4- UltraVNC, bilgisayarınız üzerinde sadece 2,5 MB’lık bir yer kaplamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- UltraVNC programı üzerinden herhangi bir dosya paylaşım işlemi gerçekleştiremiyorsunuz.

  UltraVNC indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza ücretsiz UltraVNC indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra UltraVNC indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

  UltraVNC kurulumu nasıl yapılır?

  İndirme işlemi tamamlandıktan sonra UltraVNC kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini onaylamak için I accept the agreement seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayarak UltraVNC kurulumuna başlayabilirsiniz.

  u1.jpeg

  UltraVNC kurulum işlemine devam ederken programın kurulum yapılacağı alanı seçmeniz gerekmektedir. Kurulum yapılacağı alanı seçtikten sonra Next butonuna tıklayın.

  u2.jpeg

  UltraVNC programı üzerinden kullanmak istediğiniz özellikleri seçerek Next butonuna tıklayın.

  u3.jpeg

  Kurulum için gerekli tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra Install butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

  u4.jpeg

  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. UltraVNC programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  u5.jpeg

  UltraVNC nasıl kullanılır?

  UltraVNC programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra programı kullanmak için giriş yapın. UltraVNC programına giriş yaptığınızda karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Bu ekran üzerinden dilerseniz uzak bir sunucuya bağlantı sağlayabilir veya karşı tarafta bulunan başka bir bilgisayarı yönetebilirsiniz.

  u6.png
Facebook yorumları