Undo It 1.0.0.8

Bilgisayarınızdan yanlışlıkla silinen verileri kurtarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  531 KB
  Sürüm:
  1.0.0.8
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  IpCamSoft
  Undo It, bilgisayarınızda isme, dosya biçimine veya genel aramaya göre bulma seçenekleriyle, sabit ve çıkarılabilir sürücülerden yanlışlıkla silinen veya kaybolan dosyaları kurtarmanızı sağlayan bir programdır. Undo It programının temel özelliği Geri Dönüşüm Kutusu’nda bile görünmeyen dosyaları kurtarmanızı sağlamasıdır. Silinen dosyaları algılamaya çalışmak için çeşitli yöntemler kullanabilirsiniz. Dosyalar hakkında bilginiz yoksa programın “Scan all” (Tümünü Tara) özelliğini kullanabilirsiniz. Undo It programının “Scan by type” yani Türe Göre Arama özelliği ise Word, Excel, PowerPoint, PDF, MP3, resimler, DLL, HTML, ISO, ICO, JS, LOG, RAR, TXT ve XML dosya türlerini kendiniz belirleyerek aramanıza yardımcı olur.

  Programın Artı Yönleri

  1. Undo It indirmek ücretsizdir.
  2. Undo It programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanabilirsiniz.
  3. Undo It programı 20 farklı dosya türünü desteklemektedir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Undo It programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Undo It Nasıl İndirilir?

  PC’ye Undo It indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan “Hemen indir” butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Undo It indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Undo It Nasıl Kurulur?

  Undo It kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Undo It programını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Undo It Nasıl Kullanılır?

  1. Undo It programını kullanmak için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyayı çalıştırdığınızda açılan Undo It arayüzü üzerindeki “Scan by type” özelliğini kullanarak filtrelenmiş bir şekilde silinen dosyaları arayabilirsiniz.

   u1.PNG

  2. Undo It programının “Scan by type” bölümüne giriş yaptığınızda sol tarafta bulunan liste üzerinden veri kaybı yaşadığınız sabit veya taşınabilir diski seçin. Veri kurtarma işlemi uygulanacak olan diski seçtikten sonra “Scan” butonuna tıklayarak kayıp verilerin tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   u2.PNG

  3. Tarama işlemi sonucunda seçtiğiniz diskten silinmiş olan verileri listelenmiş olarak Undo It programının ana penceresi üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Kurtarmak istediğiniz bir veya birden fazla veriyi listeden seçin ve ardından “Recover files…” butonuna tıklayın.

   u3.PNG

  4. “Recover files…” butonuna tıklamanızın ardından açılacak pencere üzerinden kurtarılacak olan dosyaların bilgisayarınızda kaydedileceği alanı belirleyin ve ardından “Save” butonuna tıklayın.

   u4.png

  5. Kurtarma işlemi tamamlandıktan sonra seçtiğiniz alanda kurtarılan verileri görüntüleyebilirsiniz.

   u5.PNG
Facebook yorumları