Unfollow for Instagram (Android) 1.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Instagram yönetim uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,7 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Team Unfollow
  Unfollow for Instagram, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Instagram hesabınızı yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Unfollow for Instagram uygulamasını kullanarak Instagram'da hesabınızı takip etmeyen ancak takip ettiğiniz tüm kullanıcıların listesini kolayca bulabilirsiniz. Takipçi olmayanları takip ederken, uygulama aynı zamanda bu kullanıcıları izlemenizi sağlar. Tek bir kullanıcının ya da birden çok kullanıcının takibini kaldırabilirsiniz. Bu uygulama instagramdaki takipçilerinizi arttırmaz. Yalnızca sizi Instagram'da takip etmeyen ve sizi izleyen kullanıcıları görüntülemenizi sağlar.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Unfollow for Instagram uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Unfollow for Instagram uygulamasına birden fazla Instagram hesabınızı ekleyebilmeniz mümkündür.
  3. Unfollow for Instagram uygulamasının sahip olduğu özelliklerin tamamına herhangi bir ücret ödemeden erişim sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Unfollow for Instagram uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2. Unfollow for Instagram uygulamasını kullanabilmeniz için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Unfollow for Instagram Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Unfollow for Instagram indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak Play Store uygulaması açılacaktır. Play Store uygulamasına giriş yaptığınız zaman Yükle butonunu kullanarak cihazınıza Unfollow for Instagram indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.


  Unfollow for Instagram Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza Unfollow for Instagram indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Unfollow for Instagram Nasıl Kullanılır?

  1. Unfollow for Instagram uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yapın. Unfollow for Instagram uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak ilk pencere üzerinden uygulamaya Instagram hesabınızı ekleyin.

   u1.png

  2. Unfollow for Instagram uygulamasına Instagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra “Non Followers” bölümüne giriş yaparak sizin takip ettiğiniz ancak sizi takip etmeyen Instagram hesaplarını görüntüleyebilirsiniz. Bu hesapları takipten çıkarmak için kullanıcı adlarının yanında bulunan butona dokunabilirsiniz. Eğer takipten çıkarmanız gereken kullanıcı sayısı çok fazla ise “Unfollow 50 Users” butonuna dokunarak tek seferde 50 kullanıcıyı takipten çıkarabilirsiniz.

   u2.png

  3. Unfollow for Instagram uygulamasına birden fazla Instagram hesabınızı ekleyebilirsiniz. “Switch Account” bölümüne giriş yaparak uygulamaya eklediğiniz Instagram hesapları arasında geçiş yapabilirsiniz.

   u3.png
Facebook yorumları