UnHackMe 11.20

Bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  18,6 MB
  Sürüm:
  11.20
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Greatis
  UnHackMe, bilgisayarınızdaki truva atlarını, potansiyel olarak istenmeyen programları ve rootkit'ler de dahil olmak üzere çeşitli kötü amaçlı yazılımları kaldırmanıza yardımcı olan bir programdır. Bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım taramasını seçerseniz, UnHackMe size dört seçenek sunar: rapor gönderebilir, Windows başlangıç öğelerini tarayabilir, çevrimiçi çoklu antivirüs taraması yapabilir veya virüslü dosyaları gösterebilirsiniz. Başlangıç öğelerini taradıktan sonra, tanımlanan sorunların her biri ile ne yapılması gerektiğine karar verebilirsiniz. UnHackMe ayrıca tam bir casus yazılım kontrolü yapmak için kullanabileceğiniz 'Reanimator' özelliğini de içerir. Buna ek olarak, virüs saldırısı durumunda hızlı bir şekilde kurtarmak için sistem dosyalarını yedekleyebilirsiniz. Ayrıca, UnHackMe, Windows'u önceki durumuna geri getirmenize yardımcı olabilecek yerleşik bir Geri Yükleme Yöneticisi özelliğine sahiptir.

  Programın Artı Yönleri

  1. UnHackMe indirmek ücretsizdir.
  2. UnHackMe programındaki aktif engelleyiciler sayesinde bilgisayarınıza herhangi bir zararlı yazılım bulaşmaya çalıştığında otomatik olarak karantinaya alınır ve silinir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. UnHackMe programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  UnHackMe Nasıl İndirilir?

  PC’ye UnHackMe indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayara UnHackMe indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  UnHackMe Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara UnHackMe kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulumu başlatmak için açılacak pencere üzerinde bulunan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   u1.PNG

  2. UnHackMe kurulum işlemini gerçekleştirmeden önce pencere üzerinde bulunan “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı disk bölümünü seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   u2.PNG

  3. PC’ye UnHackMe kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulumu sonlandırabilirsiniz.

   u3.PNG

  UnHackMe Nasıl Kullanılır?

  1. UnHackMe programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. UnHackMe programına giriş yapmanızın ardından aktif hale gelecek pencere üzerindeki “Scan and Fix!” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda bir tarama işlemi başlatabilirsiniz.

   u4.PNG

  2. UnHackMe programında gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi sonucunda bilgisayarınızda rastlanan zararlı dosyaları ve programları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Listelenen öğeler arasından bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz dosya veya programları işaretleyin ve sonrasında “Go Next” butonuna tıklayın.

   u5.PNG

  3. Seçtiğiniz zararlı öğelerin bilgisayarınızdan kaldırılmasını sağlamak için “Start Fixing” butonuna tıklayarak silme işlemini başlatabilirsiniz.

   u6.PNG

  4. UnHackMe programında gerçekleştirdiğiniz zararlı dosya kaldırma işlemi tamamlanmasının ardından bir rapor sayfası görüntüleyebilirsiniz. Eğer bilgisayarınızdan kaldırdığınız öğeler ile rapordaki öğeler birbirini tutmuyorsa yeniden bir tarama işlemi başlatmanızı tavsiye ederiz.

   u7.PNG
Facebook yorumları