Universal Extractor indir 1.6.1

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz dosya ayıklama yazılımı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,3 MB
  Sürüm:
  1.6.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  LegRoom
  Universal Extractor, ZIP veya RAR dosyaları, kendiliğinden açılan EXE dosyaları, uygulama yükleyicileri, vb. gibi her tür arşiv veya yükleyiciden dosyaları açmak ve ayıklamak için tasarlanmış bir programdır. Universal Extractor programının genel amacı bir arşivleme programı olmadığına lütfen dikkat edin. Universal Extractor programı, 7-Zip veya WinRAR gibi arşiv programlarının yerini tutamaz. Ancak, ne yapacağı, kaynak, dosya formatı, sıkıştırma yöntemi vb. ne olursa olsun, hemen hemen her tür arşivden dosya çıkarmanıza olanak tanır.

  Programın Artı Yönleri

  1- Universal Extractor programını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Universal Extractor programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Bu yüzden programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Universal Extractor programı çok fazla güncelleme almamaktadır.

  Universal Extractor indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza Universal Extractor indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Universal Extractor indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Universal Extractor kurulumu nasıl yapılır?

  Universal Extractor kurulum indirme işlemi tamamlandığında kurulum dosyasını çalıştırın. Universal Extractor programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirirken arka planda çalışan program ve uygulamaların kapalı olmasına dikkat edin. Arka planda çalışan programları ve uygulamaları kapatmadığınız taktirde veri kaybına uğrayabilirsiniz. Arka planda çalışan tüm programları ve uygulamaları kapattığınıza emin olduktan sonra İleri butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

  e1.png

  Kurulumun ikinci adımında ise Universal Extractor programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından İleri butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  e2.png

  Kurulumun bu adımında ise Universal Extractor programı üzerinden kullanacağınız özelliklerin tümünü işaretleyin ve ardından İleri butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  e3.png

  Kurulum için gerekli olan tüm adımları yerine getirdikten sonra Kur butonuna tıklayarak Universal Extractor programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

  e4.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Son butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  e5.png

  Universal Extractor nasıl kullanılır?

  Universal Extractor programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı masaüstüne oluşturulacak kısayoldan çalıştırabilirsiniz ancak Universal Extractor programının kullanımı için dışa aktarmak istediğiniz dosyaya farenin sağ tuşu ile üzerine tıklayarak açılacak liste üzerinden UniExtract Files.. seçeneğine tıklayarak Universal Extractor programını çalıştırabilirsiniz.

  e6.png

  Dışa aktarmak istediğiniz dosyanın Universal Extractor programı ile dışa aktarılması için OK butonuna tıklayarak dışa aktarma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  e7.png
Facebook yorumları