USB Disk Security indir 6.6.0.0

Bilgisayarınıza bağladığınız usb disklerin taramasını sağlayan ücretsiz bir programdır

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  115 KB
  Sürüm:
  6.6.0.0
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Zbshareware
  USB Disk Security, bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz usb disklerin içeriğini kontrol ederek bilgisayarınıza zararlı olan dosyaların ortadan kaldırılmasını sağlayan bir programdır. USB Disk Security programını kullanarak bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz usb disklerden gelecek olan tehditleri kesin olarak önleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- USB Disk Security programını indirmek ücretsizdir.
  2- USB Disk Security
  programı ile bilgisayarınıza bağlamış olduğunuz USB disklerden gelecek olan tehditleri kesin olarak engelleyebiliyorsunuz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- USB Disk Security programı üzerinde USB disklerde yer alan bazı tehditler otomatik olarak algılanamıyor. USB Scan bölümünden kendiniz USB diskinize tarama işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

  USB Disk Security nasıl yüklenir?

  USB Disk Security indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. USB Disk Security indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  USB Disk Security nasıl kurulur?

  USB Disk Security programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. İlk olarak kurulum yapacağınız ve kullanacağınız dili seçerek Tamam butonuna tıklayınız.
  usb1.PNG

  Kuruluma başladıktan sonra USB Disk Security programının kurulacağı alanı seçerek Next butonuna tıklayınız.

  usb2.PNG

  Kurulumun yapılacağı alanı seçtikten sonra karşınıza gelecek ekran üzerinden Install butonuna tıklayarak kuruluma başlayabilirsiniz. Kurulum işlemi tamamlanana kadar kurulum ekranını kapatmayınız.

  usb3.PNG

  USB Disk Security kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Finish butonuna tıklayınız. USB Disk Security programı otomatik olarak başlatılacaktır.
  usb4.PNG

  USB Disk Security nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamlandıktan sonra USB Disk Security programı otomatik olarak başlayacaktır. Bilgisayarınız üzerinde tehditlerden koruma özelliği otomatik olarak aktif edilecektir. Bilgisayarınızda bulunan tehditler de otomatik olarak tespit edilerek karantinaya alınacaktır. Tüm bu işlemleri uygulamanın ana ekranı üzerinde yer alan menü üzerinden takip edebilirsiniz.

  usb5.PNG

  Uygulamanın menüsü üzerinde yer alan USB Shield bölümüne giriş yaparak bağlamış olduğunuz USB Disklerin içeriğinde bulunan tehditleri görüntüleyebilirsiniz. Eğer bu listede herhangi bir eleman bulunmuyorsa bağladığınız USB diskin içeriğinin temiz olduğunu anlayabilirsiniz.

  usb6.PNG

  Bağladığınız USB disklerin üzerinde herhangi bir tehdit tespit edilmediyse ve siz halen kuşku duyuyorsanız USB Scan bölümüne giriş yaparak bağlı olan USB diskler üzerinde tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Programın direkt olarak bulamadığı bazı tehditleri tarama işlemini gerçekleştirerek bulabilirsiniz.

  usb7.PNG
Facebook yorumları